Subiektywny wybór koncertów w nadchodzącym tygodniu. Kawa, kalendarz i planujemy!

Poniedziałek, 20 maja

Koncert pieśni żydowski w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

Wtorek, 21 maja

W RockShot Pub zagra Next Door to Heaven, a w Klubie Studio zaczynają się krakowskie Juwenalia. Na początek Golec uOrkiestra.

Środa, 22 maja

Drugi dzień Juwenaliów to koncerty zespołów Nocny Kochanek, Łąki Łan, Romantycy Lekkich Obyczajów, The Boston Shakers, Pozytywka, Thepajx (Plaża AGH), Krzysztof Zalewski, Fisz Emade Tworzywo, Helaine Vis, Tim McMillan & Rachel Snow, Fertile Hump (scena plenerowa przed klubem Żaczek).
A w Boss Garage Pub Tribute to Iron Maiden. Zagrają Blood Brothers i Incydent.

Czwartek, 23 maja

W Tauron Arenie zagra Jamiroquai, a Juwenalia toczą się dalej. Tym razem zagrają Sokół, Otsochodzi, Guzior i Jan Rapowanie (Żaczek) oraz Nosowska, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni i Sabina (Plaża AGH).

Piątuciuńcio, 24 maja

Ciąg dalszy Juwenaliów: Strachy Na Lachy, Lao Che i Silence Goodbye (Żaczek) oraz Happysad, Bitamina, Planbe i Małpa (Plaża AGH), ale nie samymi Juwenaliami człowiek żyje. W Pubie Oliwa zagrają Pavulon i Alyson Vane, a w Awarii The Awarians i Osma. I oprócz tego, tradycyjnie, z pincet innych koncertów.

Sobota, 25 maja

Dalej Juwenalia? Biedni studenci… Tym razem zagrają Ørganek, Ralph Kaminski i Sonbird w Żaczku oraz Krzysztof Krawczyk, Miuosh, Zeus i The Perfumes (Plaża AGH). A jak ktoś potrzebuje czegoś cięższego to w Zet Pe Te odbędzie się Defense Festival w składzie którego między innymi Terrordome.

Niedziela, 26 maja

Na koncercie finałowym krakowskich Juwenaliów, przed Klubem Żaczek zagrają: Paweł Domagała i Julia Pietrucha

A to oczywiście nie wszystko! Sprawdźcie nasze kalendarium!