Koncerty w Krakowie w październiku 2019

Krůk, Szkło

Krůk, Szkło

2019-10-18 19:00:00

New Model Army

New Model Army

2019-10-18 19:00:00

Sasha Boole

Sasha Boole

2019-10-18 20:00:00

Enchanted Hunters

Enchanted Hunters

2019-10-18 20:00:00

Arc & Tech Arrows

Arc & Tech Arrows

2019-10-18 20:00:00

Workaholic

Workaholic

2019-10-18 21:00:00

VNM

VNM

2019-10-18 21:00:00

• Klezmer Concert •

• Klezmer Concert •

2019-10-19 18:00:00

Lao Che

Lao Che

2019-10-19 20:00:00

Cochise

Cochise

2019-10-19 20:00:00

CGB

CGB

2019-10-19 20:00:00

seeme

seeme

2019-10-19 20:00:00

Wynik Współpracy Showcase

Wynik Współpracy Showcase

2019-10-19 20:00:00

Cała Góra Barwinków

Cała Góra Barwinków

2019-10-19 20:00:00

Kukon

Kukon

2019-10-19 20:00:00

IKSY / Luneta Nocą

IKSY / Luneta Nocą

2019-10-19 20:00:00

Arbuz Dust

Arbuz Dust

2019-10-19 20:00:00

SheeBan Celtic Band

SheeBan Celtic Band

2019-10-19 21:00:00

Wojtek Justyna TreeOh!

Wojtek Justyna TreeOh!

2019-10-19 21:00:00

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka

2019-10-20 15:00:00

Mahlukat

Mahlukat

2019-10-20 18:00:00

Agaty Ślazyk

Agaty Ślazyk

2019-10-20 19:00:00

Tentent + Melty

Tentent + Melty

2019-10-20 19:00:00

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni

2019-10-20 19:00:00

Swiernalis / Luneta Nocą

Swiernalis / Luneta Nocą

2019-10-20 20:00:00

Semiotic Quintet

Semiotic Quintet

2019-10-20 21:00:00

Scarlxrd

Scarlxrd

2019-10-23 18:00:00

Archive

Archive

2019-10-23 19:00:00

Recital Kamila Franka Franczaka

Recital Kamila Franka Franczaka

2019-10-23 20:00:00

Kayah i Bregović

Kayah i Bregović

2019-10-24 18:00:00

Linia Nocna & Kasia Lins

Linia Nocna & Kasia Lins

2019-10-24 19:00:00

Skepta

Skepta

2019-10-24 19:00:00

K-Essence, Tacher, Kamil Juszczyk

K-Essence, Tacher, Kamil Juszczyk

2019-10-24 20:00:00

Ramona Rey

Ramona Rey

2019-10-24 20:00:00

Female Metal Voices Festival

Female Metal Voices Festival

2019-10-25 19:00:00

Cellar Darling

Cellar Darling

2019-10-25 20:00:00

IRA

IRA

2019-10-25 20:00:00

Kękę

Kękę

2019-10-25 20:00:00

Avi x Louis Villain

Avi x Louis Villain

2019-10-25 20:00:00

Heikki Olavi (FIN)

Heikki Olavi (FIN)

2019-10-25 20:00:00

Ostatni w Raju

Ostatni w Raju

2019-10-25 20:00:00

Mole / Luneta Nocą

Mole / Luneta Nocą

2019-10-25 20:00:00

NIPU

NIPU

2019-10-25 21:00:00

Umiłowani

Umiłowani

2019-10-26 18:30:00

Sexbomba

Sexbomba

2019-10-26 19:00:00

White

White

2019-10-26 19:00:00

Miszung Fest Rock 2019

Miszung Fest Rock 2019

2019-10-26 20:00:00

THCULTURE + HECTIC SUN

THCULTURE + HECTIC SUN

2019-10-26 20:00:00

1125 Niepewności Tour vol. 2

1125 Niepewności Tour vol. 2

2019-10-26 20:00:00

Znienacka Project

Znienacka Project

2019-10-26 21:00:00

PIAF!

PIAF!

2019-10-27 18:00:00

Bitamina

Bitamina

2019-10-27 19:00:00

Mortiis

Mortiis

2019-10-27 20:00:00

Freenology

Freenology

2019-10-27 20:00:00

NOŻE / Luneta Nocą

NOŻE / Luneta Nocą

2019-10-27 20:00:00

Baroness

Baroness

2019-10-28 18:00:00

Ballister

Ballister

2019-10-28 20:00:00

Tatvamasi

Tatvamasi

2019-10-28 21:00:00

RIOT

RIOT

2019-10-29 20:00:00

MaJLo

MaJLo

2019-10-30 20:00:00

Koncert „Wspomnienie”

Koncert „Wspomnienie”

2019-10-30 20:30:00

Destroyers

Destroyers

2019-10-31 19:00:00

Koncerty w Krakowie w listopadzie 2019

Sting Official Event

Sting Official Event

2019-11-02 18:00:00

Tequila Sunrise

Tequila Sunrise

2019-11-02 20:30:00

Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie

2019-11-03 19:00:00

Vent

Vent

2019-11-05 19:00:00

Tommy Emmanuel

Tommy Emmanuel

2019-11-07 19:00:00

Wczasy

Wczasy

2019-11-07 19:30:00

ZIMNV

ZIMNV

2019-11-07 20:00:00

Soul Plunder/tba/tba

Soul Plunder/tba/tba

2019-11-08 01:00:00

Indios Bravos, TABU

Indios Bravos, TABU

2019-11-08 19:00:00

Aggressive, Zimna Wojna

Aggressive, Zimna Wojna

2019-11-08 19:00:00

Non Smokers

Non Smokers

2019-11-08 20:00:00

Edyta Górniak Akustycznie

Edyta Górniak Akustycznie

2019-11-08 20:00:00

Vinyl Rhythm

Vinyl Rhythm

2019-11-08 21:00:00

MALIK Montana

MALIK Montana

2019-11-08 21:00:00

Dr Misio, Sibiga

Dr Misio, Sibiga

2019-11-09 20:00:00

Old Marinners

Old Marinners

2019-11-09 20:00:00

Cudowne Lata & WaluśKraksaKryzys

Cudowne Lata & WaluśKraksaKryzys

2019-11-09 20:00:00

Y2Y showcase 2019

Y2Y showcase 2019

2019-11-10 17:00:00

Mundi

Mundi

2019-11-10 19:00:00

Sweet Noise

Sweet Noise

2019-11-10 19:00:00

Basia Stępniak-Wilk

Basia Stępniak-Wilk

2019-11-10 20:00:00

Trupa Trupa

Trupa Trupa

2019-11-10 20:00:00

Xzibit

Xzibit

2019-11-10 21:00:00

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta

2019-11-12 20:00:00

Sacred Reich, Night Demon

Sacred Reich, Night Demon

2019-11-13 19:00:00

Hania Rani

Hania Rani

2019-11-14 19:00:00

Gooral

Gooral

2019-11-14 19:30:00

Euforia

Euforia

2019-11-14 20:00:00

Paweł Domagała

Paweł Domagała

2019-11-15 19:00:00

Pidżama Porno premiera płyty

Pidżama Porno premiera płyty

2019-11-15 19:00:00

Solar

Solar

2019-11-15 19:00:00

Enclose

Enclose

2019-11-15 20:00:00

HERN

HERN

2019-11-15 20:00:00

Małach, Rufuz

Małach, Rufuz

2019-11-15 21:00:00

Coma

Coma

2019-11-16 19:00:00

Krzysztof Lenczowski Trio

Krzysztof Lenczowski Trio

2019-11-16 20:00:00

Hunter

Hunter

2019-11-17 19:00:00

SARSA #zakryjtour2

SARSA #zakryjtour2

2019-11-17 19:00:00

Queensryche, Firewind

Queensryche, Firewind

2019-11-19 18:00:00

Coilguns / Yautja / Moanaa

Coilguns / Yautja / Moanaa

2019-11-19 18:30:00

Mustasch, Motorjesus, Dynamite

Mustasch, Motorjesus, Dynamite

2019-11-19 20:00:00

Konrad Baran Quartet

Konrad Baran Quartet

2019-11-21 20:00:00

Sorry Boys

Sorry Boys

2019-11-22 19:00:00

Vinyl Rhythm

Vinyl Rhythm

2019-11-22 21:00:00

Lady Pank

Lady Pank

2019-11-23 18:30:00

Annihilator

Annihilator

2019-11-23 19:00:00

Reakcja Pogańska

Reakcja Pogańska

2019-11-23 19:00:00

Sairus

Sairus

2019-11-23 20:00:00

Dark Leaves

Dark Leaves

2019-11-23 20:30:00

Grubson

Grubson

2019-11-24 18:00:00

Moonspell, Rotting Christ

Moonspell, Rotting Christ

2019-11-24 19:00:00

Al Bano & Romina Power

Al Bano & Romina Power

2019-11-24 20:00:00

Powerwolf, Gloryhammer

Powerwolf, Gloryhammer

2019-11-25 18:30:00

Pawbeats Orchestra

Pawbeats Orchestra

2019-11-25 19:00:00

München Konflikt, Venta Quemada

München Konflikt, Venta Quemada

2019-11-25 20:00:00

Chris de Burgh & Band

Chris de Burgh & Band

2019-11-26 19:00:00

Nabucco

Nabucco

2019-11-27 19:00:00

Hante., Sólveig Matthildur

Hante., Sólveig Matthildur

2019-11-27 20:00:00

Frontside, Mentor, Hostia

Frontside, Mentor, Hostia

2019-11-28 18:00:00

Meek, Oh Why?

Meek, Oh Why?

2019-11-28 19:30:00

Happysad, Glasspop

Happysad, Glasspop

2019-11-29 18:00:00

Tribute to…

Tribute to…

2019-11-29 20:00:00

Ga-Ga Zielone Żabki

Ga-Ga Zielone Żabki

2019-11-29 20:00:00

Tides From Nebula, ROSK

Tides From Nebula, ROSK

2019-11-30 19:00:00

Mindfak, The burning hands

Mindfak, The burning hands

2019-11-30 19:00:00

Olga Polikowska

Olga Polikowska

2019-11-30 19:00:00

Bass Astral x Igo

Bass Astral x Igo

2019-11-30 19:30:00

Trasnssexdisco

Trasnssexdisco

2019-11-30 20:00:00

Sosnowski + goście

Sosnowski + goście

2019-11-30 20:00:00

Dynamind

Dynamind

2019-11-30 20:00:00

Koncerty w Krakowie w grudniu 2019

Mela Koteluk Migawka

Mela Koteluk Migawka

2019-12-01 19:00:00

Piotr Rubik – Moja Historia

Piotr Rubik – Moja Historia

2019-12-02 19:00:00

Deep Purple / Monster Truck

Deep Purple / Monster Truck

2019-12-03 20:00:00

Daniel Spaleniak

Daniel Spaleniak

2019-12-05 19:00:00

Witek Muzyk Ulicy

Witek Muzyk Ulicy

2019-12-05 19:00:00

EABS

EABS

2019-12-06 18:00:00

KSU, Psy Wojny, Pisk

KSU, Psy Wojny, Pisk

2019-12-06 19:00:00

ShataQS

ShataQS

2019-12-06 20:00:00

Tymon Tymański

Tymon Tymański

2019-12-06 20:00:00

The Party Is Over / Luneta Nocą

The Party Is Over / Luneta Nocą

2019-12-06 20:00:00

Major SPZ

Major SPZ

2019-12-06 21:00:00

Elektryczne Gitary

Elektryczne Gitary

2019-12-07 19:00:00

4 SZMERY / OVER THE UNDER / BROWN

4 SZMERY / OVER THE UNDER / BROWN

2019-12-07 19:30:00

Apteka

Apteka

2019-12-07 20:00:00

Roomieńce / Luneta Nocą

Roomieńce / Luneta Nocą

2019-12-07 20:00:00

Baśnie Zebrane / Luneta Nocą

Baśnie Zebrane / Luneta Nocą

2019-12-08 20:00:00

Wodecki Twist: Chwytaj Dzień

Wodecki Twist: Chwytaj Dzień

2019-12-10 20:30:00

Erith

Erith

2019-12-12 19:30:00

Zeamsone – Hundred Bands TOUR

Zeamsone – Hundred Bands TOUR

2019-12-13 19:00:00

The Sixpounder

The Sixpounder

2019-12-13 19:00:00

The Bimbears / Luneta Nocą

The Bimbears / Luneta Nocą

2019-12-13 20:00:00

Bednarek

Bednarek

2019-12-14 18:30:00

Nocny Kochanek, Bodzis

Nocny Kochanek, Bodzis

2019-12-15 19:00:00

Sonbird

Sonbird

2019-12-15 19:00:00

Kasia Kowalska Akustycznie

Kasia Kowalska Akustycznie

2019-12-15 19:00:00

Árstíðir

Árstíðir

2019-12-16 20:00:00

Jutuber

Jutuber

2019-12-19 19:00:00

Kroki

Kroki

2019-12-19 19:30:00

Vinyl Rhythm

Vinyl Rhythm

2019-12-20 21:00:00

Fumez / Rottin’ Green / TBA

Fumez / Rottin’ Green / TBA

2019-12-28 19:00:00

Koncerty w Krakowie w styczniu 2020

Velveteve / Luneta Nocą

Velveteve / Luneta Nocą

2020-01-18 20:00:00

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

2020-01-25 20:00:00

Koncerty w Krakowie w lutym 2020

OMD

OMD

2020-02-03 20:00:00

The World of Hans Zimmer

The World of Hans Zimmer

2020-02-13 20:00:00

The Australian Pink Floyd Show

The Australian Pink Floyd Show

2020-02-25 20:00:00

Huta Metalu

Huta Metalu

2020-02-28 19:00:00