Krakowska Scena Muzyczna logotypy paczka

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Poniżej znajdziesz kilka linków precyzujących jej rodzaj. Jeśli interesuje Cię organizacja koncertów, posiadasz w Krakowie lokal lub zespół, który chciałbyś zgłosić do naszej bazy, koniecznie kliknij odpowiedni odnośnik. Jeśli jednak nie znajdziesz tu właściwej dla siebie kategorii, pisz śmiało – uwielbiamy wszelkie niestandardowe działania, a nie ciągle formularze i zgłoszenia. Nudy! Dane kontaktowe znajdują się w dziale KONTAKT.

Jeśli masz zespół i chcesz do nas dołączyć, wypełnij Formularz zgłoszeniowy dla zespołu.

Jeśli jesteś menedżerem lokalu i chcesz dodać go do naszej bazy, będzie interesował Cię Formularz zgłoszeniowy dla lokalu.

Jeśli organizujesz koncert i chcesz dodać go do naszej listy prezentującej koncerty w Krakowie, czeka na Ciebie Formularz zgłoszeniowy dla koncertu.

Jeśli chcesz ubiegać się o patronat Krakowskiej Sceny Muzycznej dla swojego koncertu, przeczytaj najpierw w FAQ, co możemy Ci zaoferować. Później wystarczy napisać do Tomka – namiary znajdziesz w dziale KONTAKT.

Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę, to nie mamy dla Ciebie formularza. Możliwości jest tak wiele, a mamy tak mało czasu na tworzenie formularzy…
Dzwoń, pisz. Ponownie odsyłamy do działu KONTAKT.

Poniżej znajdziesz też nasze logotypy, w różnych wersjach – czarnej, białej, skróconej i pełnej, w formacie PDF, PNG oraz JPG. Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać!