Zmiany, powolne, ale konsekwentne. Dzieją się również w tym momencie. „As we speak”, jak to mawiają. Kilka tematów zostało lekko przearanżowanych, ale pojawiły się też całkiem nowe. Chcieliśmy więc przedstawić Wam co i jak, żebyście nie zgubili się w gąszczu funkcjonalności 😉

Po pierwsze, zaktualizowaliśmy kalendarium koncertów, tak by w końcu coś w nim było: obecnie znajdują się tam koncerty nie tylko zespołów z Krakowa, ale również te, które po prostu w Krakowie się odbywają. W ten sposób poszerzymy grupę odbiorców, ale nie miejcie wątpliwości – priorytetem są tu koncerty lokalnych zespołów. I stąd kategoria KSM poleca i stąd patronat KSM. 

Jak być może zauważyliście na FB, zapoczątkowaliśmy zwyczaj informowania o koncertach, które odbywają się danego dnia (koncerty pod naszym patronatem mają w założeniu otrzymywać znacznie więcej „czasu antenowego”).

Pojawił się również dział DLA ZESPOŁÓW, a w nim Festiwale / Konkursy. Mamy ambicję stworzyć tam aktualną listę festiwali i konkursów (pomyślałby kto), w których krakowskie zespoły mogą wziąć udział. Tyczy się to zarówno naszych własnych KSMowych wydarzeń, jak i konkursów zewnętrznych. Lista jest na razie stosunkowo niedługa, ale wraz z upływem czasu będziemy ją aktualizować. Oczywiście jeśli wiecie o jakimś konkursie, który nie znajduje się w bazie, a powinien tam być – informace ślijcie prosto do Dominiki (dominika [at] krakowskascenamuzyczna.pl/2018).

Przemianowaliśmy też „Przydatne” na Firmy, usługi, kontakty – nazwa chyba wyczerpuje temat. Jak wyżej, lista nie jest kompletna, aktualizujemy ją cały czas. Jeśli wiecie, że jakiś wpis powinien się tam znajdować, a go nie ma – piszcie tym razem do Mike’a – (mike [at] krakowskascenamuzyczna.pl/2018).

Jeśli macie jakieś inne ciekawe pomysły na to co powinno znaleźć się w dziale DLA ZESPOŁU – piszcie śmiało. Np. do Mike’a albo do Dominiki 🙂

Tymczasem pozdrawiamy, ściskamy, całujemy. Do następnego!