Google translator, jak widać, nie poradził sobie z tłumaczeniem nazwy warsztatów, i nie ma co się temu dziwić. Pewne rzeczy są nieprzetłumaczalne i po angielsku brzmią po prostu lepiej. Warsztaty Beat Tools Open Space – od razu jaśniej, prawda? Takie właśnie warsztaty, już po raz trzeci, organizuje Off Radio Kraków.

Zapraszają na nie tak: Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 lutego od godziny 10.00 do 15.00 w sali konferencyjnej Radia Kraków (al. Słowackiego 22). Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Idea warsztatów opiera się na pomyśle, aby każdy uczestnik przyniósł część swojego sprzętu i zaprezentował pozostałym uczestnikom możliwości z nim związane (mini liveact), sam z kolei może przetestować sprzęt, który przyniosą inni. Wszystko pod eksperckim okiem Minoo, czyli Pawła Pruskiego – naczelnego Nerda, producenta muzycznego związanego z Mad-Hop i Asfalt Records, autora audycji „Beat Tools” (na antenie Off Radia Kraków w każdy wtorek o 19.00), który warsztaty koordynuje i moderuje. Motywem przewodnim trzeciej edycji warsztatów jest liveact.

Wszystko jasne? To pakujcie swoje graty idźcie, uczcie się, dzielcie się wiedzą, współpracujcie, może się z tego urodzą jakieś ciekawe dźwięki. Zgłoszenia (imię, nazwisko i krótki opis liveactu) należy wysłać na adres beattools[at]gmail.com