Jakiś czas temu pytaliśmy na naszym fanpejdżu o  akustyczne, autorskie zespoły do zagrania specyficznych „street gigów”. Trochę się Was zgłosiło, więc ujawnimy o co ten cały szum. Otóż w cztery wakacyjne weekendy będziecie mogli posłuchać muzyki na stricie w… Bonarce. 
Pretekstem jest tegoroczna strategia reklamowa centrum handlowego, w ramach której inicjuje ono liczne wydarzenia kulturalne. Rozpoczynający się w właśnie projekt muzyczny jest tego przykładem. Spodobał nam się ten pomysł, więc postanowiliśmy pomóc w jego organizacji. Pierwsze koncerty odbędą się już w najbliższy weekend, tj. 9 i 10 lipca. Kolejne zaplanowano na 16 -17 lipca, 6 – 7 sierpnia oraz 13 – 14 sierpnia. Ich pory są stałe: to zawsze czas między godz. 14:00 a 17:00 z krótkimi przerwami. Forma jest luźna: nie wymaga sceny, ani specjalnego nagłośnienia. Taki jest wszak charakter spontanicznego wakacyjnego grania w plenerze. W Bonarce rolę tę może pełnić pasaż handlowy, jak również chodnik czy plac przed centrum. 

Jako pierwszy Sublokator, a później będziecie mogli usłyszeć między innymi The Fuse, The Missing PartLevi, Sayes, Balkanscream oraz Gadabit. Same krakowskie, znane Wam składy. Czy nie jest to idalny pomysł na uprzyjemnienie tradycyjnego, weekendowego spędzania wolnego czasu w centrach handlowych?