Support – błogosławieństwo czy przekleństwo?

Z tym problemem zmierzył się chyba każdy zespół, na różnych szczeblach kariery. Nie da się udzielić jednoznacznej i prostej odpowiedzi. Odwieczne rozterki: sprzęt, miejsce na scenie, czas grania, nocleg, kontakt z gwiazdą, kasa… Czasami jest ciężko, czasami aż się nie chce grać, czasami jest to spełnienie marzeń a czasami po prostu kolejny koncert.

Wiemy o tym. Dlatego już od dwóch lat organizujemy konkurs: Rozgrzej Scenę Przed…, gdzie staramy się, na tyle, na ile pozwalają nam siły oraz możliwości, stwarzać godne warunki do grania supportów. Są bariery, których nie przeskoczymy, ale są też takie miejsca, tacy organizatorzy, którzy pozwalają nam na więcej. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy.

Old School Festival organizowany przez Fabrykę, 17 kwietnia. Jako gwiazdy: 2/3 Świętej Trójcy Heavy Metalu z lat 80. Turbo i KAT & Roman Kostrzewski – kto nigdy nie śpiewał Dorosłych Dzieci, niech podniesie rękę. Dodatkowo: Betrayer, Kreon i 230 Volt. Dzięki współpracy z organizatorami, to jeden z Waszych zespołów będzie mógł otworzyć ten festiwal. Zgłoszeń było bardzo dużo, wszystkie na bardzo wysokim poziomie, bardzo trudno było nam wybrać, a po drodze wystąpiło jeszcze kilka problemów.

Niemniej jednak: WINGLESS i CROWD, te dwa zespoły przechodzą do drugiego etapu. Teraz wszystko w Waszych rękach! W komentarzach pod tym artykułem, wpisujcie nazwę zespołu, który Waszym zdaniem, powinien wystąpić przed legendami w Fabryce, na Zabłociu. Każdy może oddać tylko jeden głos (tak, sprawdzimy to!), macie czas do 7 kwietnia do 17:00.

Do posłuchania:
CROWDhttps://www.facebook.com/zespolCROWD/app_2405167945
WINGLESShttps://www.facebook.com/winglessofficial/app_2405167945

Możecie już kupić bilety, zanim braknie! Piękne, kolekcjonerskie, idealna pamiątka z koncertu!
http://knockoutprod.net/sklep/bilety/old-school-festival-kat-romas-turbo-go%C5%9Bcie-krak%C3%B3w