Dawno nie robiliśmy konkursu na support. Dla tych, którzy pragną zagrać przed gwiazdami, mamy jednak taki konkurs. Na razie jeden, być może będzie ich więcej. Póki co zapraszamy wszystkich wykonawców, którzy chcą się zaprezentować przed Maćkiem Balcarem – wokalistą znanym głównie z roli frontmana Dżemu, ale również z licznych kooperacji z innymi artystami oraz czterech solowych albumów (z których ostatni właśnie się ukazał). Koncert odbędzie się 15 lutego w Rotundzie.

Zasady nie różnią się od poprzednich konkursów, ale już trochę czasu minęło, więc przypominamy:

1. Jeśli chcesz zagrać, wysyłasz maila na tomek[at]krakowskascenamuzyczna.pl/2018 zatytułowanego: support Rotunda: Balcar: nazwa zespołu. W mailu link do muzyki, do video, do fotek, do www zespołu, do facebooka. Do czegokolwiek, co przekona Artystę, że macie przed nim zagrać. Pamiętaj – LINK, a nie załączone osiem płyt i trzy dvd. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w niedzielę, 01.02.2015, godzina 23:59. Czasu jest dość sporo, ale zachęcamy do zgłaszania się juz dziś.

2. Z nadesłanych zgłoszeń wybieramy dwa zespoły, które artysta musi zaakceptować.

3. Ogłaszamy wybranych artystów.

4. Publiczność planująca przybyć na koncert wybiera zespół, który chce zobaczyć na żywo. Głosowanie odbywa się za pomocą komentarzy pod artykułem, w którym ujawniamy zwycięskie zespoły i trwa do końca dziesiątego dnia lutego 2015.

5. Zespół, który zdobędzie największą ilość głosów, gra porywający koncert przed gwiazdą.

6. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie.