Nasz projekt Rozgrzej Scenę Przed… powraca z czterokrotnie większą siłą! Tym razem dzięki współpracy z Fundacją Academica oraz Klubem Studio dajemy Wam możliwość zagrania na Juwenaliach AGH! Niesamowita atmosfera, niezapomniana impreza, plaża, gwiazdy oraz oczywiście wyjątkowa publika!

5-10 maja w Strefie Plaża, odbędzie się szereg koncertów i wydarzeń. Które najbardziej powinny was zainteresować?
– 05/05, wtorek – Łąki Łan;
– 06/05, środa – Bracia Figo Fagot;
– 09/05, sobota – LemON;
– 10/05, niedziela – Mela Koteluk.

Dlaczego? Bo to właśnie przed tymi wykonawcami możecie zagrać support! Każdy zespół, który czuje się na siłach aby stanąć przed trzytysięczną publiką oraz uważa, że jego twórczość pasuje stylistycznie do danego artysty, niech się zgłasza! Jest tylko jeden warunek. W przypadku Braci Figo Fagot, na wyraźne życzenie zespołu, wymagany jest metalowy zespół. Paradoksalnie, może być to najbardziej pasująca stylistyka do imprezowego klimatu chłopaków!

Jak się zgłaszać, do kiedy, i co powinno zawierać zgłoszenie?

Zgłoszenia wysyłamy na adres: mike[at]krakowskascenamuzyczna.pl/2018 .

Do kiedy: do poniedziałku (20/04), do godziny 16:00.

Jak: W tytule maila wpisujecie: Support Juwenalia – wybrany zespół.

Co powinno zawierać zgłoszenie: Krótki opis zespołu (nie całą historię), LINKI do muzyki (przynajmniej dwa utwory), LINK do występu na żywo, zdjęcie zespołu, rider dźwiękowy. Bardzo prosimy: Nie wysyłajcie nam mailem plików MP3. Zabijecie nasze skrzynki 🙂

Zasady wyboru zespołów:

I etap to przysyłanie zgłoszeń. II etap to wybór przez nas 5 zespołów dla każdej z gwiazd, a następnie przesłanie propozycji do managementów, którzy wybiorą jeden zespół na support. Każdą decyzję będziemy ogłaszali najszybciej jak tylko ją otrzymamy.

Zgłaszający się zespół, musi mieć przygotowany materiał na przynajmniej 30 minut występu, na bardzo dobrym poziomie wykonawczym i artystycznym.

Powodzenia!