Dawno nie pisaliśmy nic o naszych Urodzinach, nieprawdaż? 🙂

Zaplanowaliśmy to pięknie. Michał wspominał w podsumowaniu, że o mały włos nie zeszliśmy na zawał, nie widząc nikogo w Składzie o umówionej porze, jednak chwilę później przyszliście i… mamy nadzieję, że panele (bo mowa tu naturalnie o drugim dniu urodzin, czyli o panelach duskusyjnych) się Wam podobały i przydały.

Wielu z Was nie mogło na nich być. Wiadomo: sobota, start skoro świt o jedenastej, nie da się tak wstawać. Z myślą o tych, którzy nie dotarli, ale również i o tych, którzy byli obecni, ale chcieliby przypomnieć sobie te żarliwe dyskusje, przygotowaliśmy zapis tego, co się działo.

Na początek pierwszy panel, który nazwaliśmy wówczas: Jak cię widzą, tak cię słyszą. Czyli jak się pokazać żeby zrobić wrażenie? Cz. 1: Wizerunek. Życzymy miłej lektury jednocześnie przepraszając, bo wygląda na to, że pierwsze pytanie zadane naszym gościom się nie nagrało 🙁 Wybaczcie, wygląda na to, że nad rejestracją dźwięku przez cały czas trwania Urodzin ciążyło jakieś fatum.

Z każdym tygodniem będziemy dodawać zapis następnych paneli – wszystko po to, żebyście mieli co czytać. Zerkajcie więc do zakładki „Archiwum” w dziale „Urodziny KSM 2013„.

Dla tych, którzy już zdążyli zapomnieć, o czym w ogóle mowa, krótkie filmowe przypomnienie tego, co się działo w urodzinowy weekend.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=9FOdooPbkns”]