Niektórzy twierdzą, że muzyka obroni się sama. My twierdzimy, że można jej jednak nieco pomóc. Jeśli uważasz podobnie, a przy okazji chcesz robić fajne rzeczy – dołącz do nas!

Mija pięć lat od kiedy powołaliśmy do życia inicjatywę Krakowska Scena Muzyczna. Sami do końca nie wiedzieliśmy czym będzie, wiedzieliśmy natomiast jedno – jest nas w Krakowie wielu i warto czasem połączyć siły.

Pięć lat później, po zorganizowaniu 88 koncertów, na których zagrało łącznie ponad 160 zespołów z Krakowa i nie tylko, po trzech Urodzinach KSM, które przerodziły się w festiwal/konferencję Tak Brzmi Miasto, po czterech wydanych płytach, po 40 audycjach, po blisko 200 klipach wideo, relacjach, wywiadach na YouTube,  po ponad 400 artykułach na www.krakowskascenamuzyczna.pl/2018, możemy powiedzieć – walczymy dalej! 🙂

Jeśli chcesz pomóc nam w tej nierównej walce, a przy okazji robić fajne rzeczy i zdobywać doświadczenie – dołącz do nas.

POSZUKUJEMY
Poszukujemy wolontariuszy i osób chętnych do odbycia praktyk studenckich. Bardziej konkretnie – pełna lista GRUP / ZADAŃ / STANOWISK. Wymiar czasowy współpracy jest zależny od zaangażowania.

OFERUJEMY

Oferujemy ciężką, ideologiczną pracę u podstaw 🙂 ku lepszej przyszłości muzyki i nas wszystkich.

Posiadamy wyrobione przez lata zaplecze sprzętowo-kontaktowo-personalne więc wolontariat/praktyki u nas to fajny sposób na gładki start w branży muzycznej – zarówno od strony medialnej, dziennikarskiej, jak i menedżerskiej czy organizacyjnej.

Aha, i na koniec – jesteśmy fajni. Tacy kochani. Więc to również specyficzna forma spędzania wolnego czasu 😉

REKRUTACJA WOLONTARIUSZY / PRAKTYKANTÓW WIOSNA 2016
Poniżej znajdziesz zasady rekrutacji, w tym opis etapów, listę i opis stanowisk, zakres obowiązków i inne potrzebne informacje.

ETAP I – do 28 marca 2016
To najprostszy etap rekrutacji (choć również podchwytliwy!) – polega on na nadesłaniu zgłoszenia mailowego na rekrutacja@krakowskascenamuzyczna.pl/2018 o temacie „REKRUTACJA WIOSNA 2016:” + nazwa GRUPY do której chcesz aplikować – pełną listę GRUP znajdziesz TUTAJ.

Mail powinien zawierać imię, nazwisko, numer telefonu, adres email, kilka słów o sobie – co robiłeś/-aś w życiu do tej pory i dlaczego chcesz robić coś akurat z nami 🙂 oraz, najważniejsze, ZADANIA/STANOWISKO, które Cię interesują. Pełną listę ZADAŃ/STANOWISK znajdziesz TUTAJ.

ETAP II – do 10 kwietnia 2016
Drugi etap to mordercza weryfikacja. W jego trakcie odpada 99% aplikujących! Wybaczcie nieśmieszny żart, ale faktycznie, to na tym etapie będziemy chcieli sprawdzić Wasze możliwości i to, jak będziecie odnajdywać się na swoim przyszłym stanowisku.

W zależności od GRUPY i ZADANIA/STANOWISKA, na jakie będziecie aplikować, dostaniecie tajne, specjalne i wymagające zadanie do wykonania, o którym nie możemy nic oficjalnie powiedzieć!

Jeśli Wasza praca zostanie oceniona pozytywnie przez tajną, specjalną grupę ds. rekrutacji, czeka Was ostatni, trzeci etap…

ETAP III – 11 kwietnia
11 kwietnia, o g. 19, odbędzie się spotkanie, gdzie będziemy mogli Wam pogratulować, poznać się bliżej, wypić coś (kawę) oraz porozmawiać o tym, co przed nami.

Zapraszamy gorąco do aplikowania. Czekamy z otwartymi ramionami i z pełnym entuzjazmem!