Obiecaliśmy Wam, że zaktualizujemy listę przeglądów i konkursów, od których młode kapele mogą zaczynać swoją drogę na szczyt – czymkolwiek ten szczyt jest. Pracujemy nad tym, wierzcie nam. 

Póki co młodym i zdolnym podpowiadamy, że ruszyła już tegoroczna edycja Krakowskich Spotkań Zespołów Rockowych i Solistów Gitarowych, znanych lepiej pod nazwą PARTY RURA. Zgłaszać można się tylko do 05.03.2014, więc zostało już niedużo czasu. W Spotkaniach może brać udział młodzież szkół ponadpodstawowych i studenci do 26. roku życia, więc niestety nie wszyscy.

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest nadesłanie karty zgłoszenia oraz załączenie nagrania wykonywanych utworów (mp3 do 192 kb/s), a do utworów wokalno-instrumentalnych tekstów utworów (format .doc lub PDF). Preferowane nagrania live ze względu na możliwość bardziej obiektywnej weryfikacji zespołów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenia wewnętrznych eliminacji wstępnych na podstawie przesłanych nagrań i tekstów utworów. Techniczna jakość nagrania nie będzie miała wpływu na decyzję dopuszczenia do przeglądu.

Dokładny regulamin, karta złoszeniowa i wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie przeglądu.

Powodzenia!