Nieuchronnie zbliża się koniec kilku konkursów. Dla jednych będzie to gorzka porażka, dla innych być może katapulta do wielkego świata showbusinessu. W poprzedni weekend udowodniliście, że jest Was sporo. Tych, dla których młoda muzyka ma znaczenie. Możecie to potwierdzić pomagając kilku zespołom w konkursach, w których biorą udział.

1. Finał eliminacji do Przystanku Woodctock

21.06 w klubie Kwadrat odbędzie się Wielki Finał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2014.Zagrają zespoły: Enclose, Wild Pig, Shata QS, Know, Tuff Enuff, The Sixpounder, Be.My, Mama Selita, Thermit, Ukeje oraz Zmaza, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Lao Che. Koncert jest darmowy. Warto więc przyjść, dobrze sie bawić i wspierać młodych twórców w drodze na bodaj największą scenę w tym kraju.

2. Emergenza Festival Polska (finał Kraków)

Dzień później, czyli 22.06, w Lizard Kingu odbędzie się finał globalnego konkursu dla młodych kapel Emergenza. O dostęp do ogólnopolskiego finału zawalczą: River Queen, Luje, Take Me to The Hospital, Nighthawk, Lew Na Ziemi, Jacknut, Overcolored, Nienażarty oraz NoName. bilety w cenie 20 PLN dostępne u występujących zespołów.

3. Nowe Męskie Granie

O występ na jednym z koncertów podczas tegorocznej trasy Męskiego Grania walczy dwadzieścia zespołów. Wśród nich krakowskie Patrick The Pan i Cinemon. Można im pomóc nie wychodząc z domu. Wystarczy klinąć tutaj. Można oczywiście zagłosować na kogoś innego. Można, ale nie trzeba.