Twoje uzależnienie od ekranu monitora generalnie ma same wady i musisz mieć tego świadomość. Sytuacja jednak nieco się zmienia gdy za wirtualną aprobatą stoją zupełnie realne korzyści…

Mowa oczywiście o plebiscytach klików.

Każda poważna nagroda w XXI w okupiona musi zostać pokaźnym spamem zespołów, czynionym na rzecz marki sponsora konkursu.

Można to przeoczyć w przypadku Life Music i ich konkursu na support Soundgarden, ale już zupełnie nie uda się to przy Skoda Auto Muzyka.

Te dwa magiczne konkursy osiągną swój promocyjny cel wkradając się i tu, a to za sprawą mocnej krakowskiej reprezentacji, która postanowiła je opanować.

I tak oto w czołówce konkursu Skoda Auto Muzyka wybrzmiewa Time For Funk, Inqubator i Cinemon. Nieco poniżej klasyfikacji rozpędza się Sayes, a za nim Ostatni w Raju, By proxy, Party Hard, Sublokator i… oj tłumnie.
10 zespołów, nagra płytę i wystąpi podczas koncertu w studiu Agnieszki Osieckiej w Trójce. Do kolejnego etapu przechodzi 100 zespołów, które następnie oceni elitarne grono muzyków-jurorów. Głosy można oddawać jedynie po zalogowaniu -codziennie, a do końca głosowania zostały jeszcze tylko 2 dni.
Głosowanie trwa już ponad miesiąc i rywalizacja zaczyna się zaostrzać. W jeden dzień można wybić się na szczyt i w 2h z niego spaść.

Wiecie co z tym zrobić. To ile % czołówki należeć będzie do Krakowa zależy od Was!

Równie tłumnie w Life on Stage. Tłumnie, choć lista zgłoszeń w przeciwieństwie do Skoda Auto jest skończona. Liczy sobie 11 stron, 97 pozycji i 8 krakowskich akcentów. W rywalizacji o występ na festiwalu, wśród zespołów z naszego podwórka, przoduje Rusty Cage. 717 głosów spośród 2947 oddanych dotychczas na Kraków, należy do nich. Pozostałe zgromadzili wspólnie Straight Jack Cat, Ostatni w Raju, Kraków Reggae Band, Cheap Tobacco, Time For Funk, Chee-Psy, Broken Songs i Xposure. Głosować online można bez logowania. Co bogatsi mogą też wysłać sms-a wartego 1,23 i kolejnego i…

Są jeszcze Czyżynalia! O możliwość zagrania dla bandy pijanych studentów walczą: Teddy Jr and The Undertaker, Clock Machine, Sayes, Brain’s All Gone  i Jenna Eight. No dobrze. Grać będą przed bandą pijanych studentów, ale też przed takimi cudami jak: The Sisters Of Mercy, Epica, Pendulum DJ set + Verse, The Neighbourhood, Brodką, Kalibrem 44, Dawidem Podsiadło, Melą Koteluk, Krzysztof Zalewski, Jelonek i BRACIA FIGO FAGOT. Rzecz dzieje się tu: http://www.czyzynalia.pl/konkurs-kapel.html i trwa do 30 kwietnia.

Głosy z ziemi i nieba donoszą, że głosów potrzebują też zespoły Hańba i Chłopcy Kontra Basia w głosowaniu na folkową płytę roku „Wirtualne Gęśle”. O tu -> http://www.gesle.folk.pl/?&akcja=pokaz&rok=2014

Bardzo chętnie rozpisałabym się o tym jak brzydką rzeczą jest spam (a kocham spam) i jak niemiłe jest poczucie, że Twój ulubiony zespół rozmienia się na drobne w przegranej grze… nie tym razem. Tym razem w imieniu krakowskich zespołów napiszę: HELP!

Zostało jeszcze trochę czasu i jeszcze trochę głosów do zebrania.
Wszystkich tych których nuda doprowadziła aż tu, zapraszamy i tam ->

By proxy: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/by-proxy
Chee-psy: 
http://lifeonstage.onet.pl/279,zespol.html
Cheap Tabaco: http://lifeonstage.onet.pl/178,zespol.html
Cinemon: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/cinemon
Inqbator: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/inqbator
Kraków Reggae Band: http://lifeonstage.onet.pl/255,zespol.html
Ostatni w Raju: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/ostatni-w-raju i http://lifeonstage.onet.pl/279,zespol.html
Party Hard:  http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/party-hard
Rusty Cage: http://lifeonstage.onet.pl/395,zespol.html
Sayes: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/sayes
Straight Jack Cat: http://lifeonstage.onet.pl/147,zespol.html
Sublokator: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/sublokator
Time For Funk: http://skodaautomuzyka.pl/pl/zespoly/zespol/time-for-funk i http://lifeonstage.onet.pl/219,zespol.html
Xposure: http://lifeonstage.onet.pl/173,zespol.html
Broken Songs: http://lifeonstage.onet.pl/197,zespol.html

O tym co dzieje się w telewizji, też będziemy donosić! Nie można tego pominąć, ale jeszcze nie pora..