Witamy pięknie w nowym roku 2015! Bez względu na Wasz poświąteczny stan i tempo rozpędzania się – zapraszamy na świeżą porcję wieści od Projektu Menedżer. Jest skąd czerpać energię 😉

KONCERTY

Atakujemy muzycznie już od samego początku roku. Do wspomnianych we wcześniejszym newsletterze Special Guest Appearance oraz Seven Nation Army, w Wielkoorkiestrowym graniu dołączają: , która gra w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mezcal Music Club na Kazimierzu 11 stycznia oraz Rusty Cage, które zaprasza na koncert do Fortów Kleparz  – wstęp wolny. Z kolei na Grodzkiej 42 spotkać będzie można Eye of Voidgrają od 19:00.

Jeśli ktoś postanowi świętować z Orkiestrą w Brzesku, spotkać tam może Too Black Project – zespół zaprasza w plener na 19:00. A gdyby ktoś w tym czasie znalazł się w Cieszynie – polecamy grających tam The Duffs, które wygrało kilka dni temu tamtejszy przegląd kapel WOŚP.

10675730_519631944843301_5022584404325474993_n (1)

 

Eye of Void zagra także w ramach konkursu Emergenza, którego stawką jest wygranie trasy koncertowej. Będzie można ich usłyszeć i wesprzeć już 31 stycznia w Alchemii, gdzie odbędą się eliminacje.

 

NOWY MATERIAŁ

Rusty Cage zapowiada premierę nowej EPki na okolice 10 stycznia. Jednak już teraz można odsłuchać oraz ściągnąć nowy materiał całkowicie za darmo, o tu.

Zespół zaprasza również na swój kanał na Youtube, gdzie pojawiło się nowe video do utworu No One Is Guilty.

Podobnie wydanie nowego materiału na początek roku zapowiadają Eye of Void. Krótkie video z prac nad nową EPką można obejrzeć na ich oficjalnym kanale na Youtube. Dokładna data ukazania się płyty będzie znana niedługo.

Strzał w głowę także podarował na Święta swój kolejny kawałek – Głodny zwycięstwa, którego można podłuchać tutaj.

Z kolei SMKKPM Ultra ogłosiła, że nowy rok zostaje przejęty przez T.Rexa – ich T.Rexa. Sami sprawdźcie.

Informacje zebrały: Aleksandra Plewa i Olga Kosińska