Jakiś czas temu pisaliśmy o Projekcie Menedżer – efekcie naszej współpracy z Instytutem Kultury UJ. Przypomnę tylko, że w ramach tego projektu studenci weszli w rolę menedżerów ponad dwudziestu krakowskich kapel. Przed Wami zbiór najnowszych informacji i wydarzeń dotyczących tychże zespołów. To pierwszy taki newsletter, ale śledźcie nas co tydzień!

Koncerty

Strzał w Głowę bierze udział w finale Festiwalu FENOMEN. W jego ramach zagra koncert 18 grudnia w Kielcach – jeśli możecie się pojawić, Baza Zbożowa przy ul. Zbożowej 4 zaprasza. Jeśli jednak nie, nic straconego – tutaj możecie oglądać koncert online! Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia.

04.01.15 Choice Instrumental zagra w klubie Harris Piano Jazz Bar (Rynek Główny 28). Zespół pracuje nad nowym materiałem, który ma się ukazać na początku 2015 r. Jeśli będzie Wam jeszcze mało zabawy po Sylwestrze, zapraszamy na jazzową ucztę. Jeśli chcecie trochę odpocząć po chaosie świątecznym – też zapraszamy.

Po niedawnym, bardzo udanym koncercie w klubie Gwarek, The Duffs zagrają 29 stycznia 2015 r. w Klubie Alchemia w ramach Emergenza Live Festival, największym festiwalu dla młodych zespołów. Więcej info o godzinie i cenach wkrótce.

Ogłoszenia

Emieé pracuje nad nowym materiałem i ma propozycję. Poszukuje autora najciekawszego nagrania wokalu do swojego utworu Silent Disco. Nagrodą jest możliwość nagrania wokalu u nich. Próbki można wysyłać w formacie mp3 na adres: siegel1984@gmail.com z dopiskiem: „Silent Disco”.

Zespół Pasieka Obłędu szuka nowego perkusisty z własnym sprzętem. “Gramy heavy metal z elementami hard rocka, thrashu i punku. Wymagania: doświadczenie koncertowe, wiek 16 – 25 lat, otwarta na pomysły głowa i zaangażowanie w życie zespołu. Odpowiedzi (wraz z próbkami – jeśli są) prosimy o przesłanie na prv”. Kraków pełen muzyków, więc na pewno się ktoś znajdzie. Przy okazji, dla innych poszukujących muzyków już w środę w Składzie Muzycznym SpeedDating.

Nowy materiał

Too Black Project  nagrywa nowy materiał. Posłuchajcie jednego z pierwszych utworów, pod tytułem Wojna (Sonet krymski). Wystarczy kliknąć w link.

Informacje zebrały: Aleksandra Plewa i Olga Kosińska