Przed Wami kolejny newsletter Projektu Menedżer. Sesja już niedługo więc i projekt powoli zbliża się do końca, ale zanim to nastapi jeszcze będzie o czym poczytać.

W ostatni piątek tegorocznego karnawału warto wybrać się do kinoteatru Wrzos na krakowskim Podgórzu, by poczuć bałkańsko-hiphopowe klimaty. Już 5 lutego zimową atmosferę będzie podgrzewał zespół BALKANSCREAM, dając upust swoim bałkańskim fantazjom. W ten wieczór Podgórze zamieni się w Podgorice, a Wy możecie być nie tylko świadkami, ale i uczestnikami tego gorącego bałkańskiego wieczoru, w samym środku kalendarzowej zimy.

Jeśli lubicie posłuchać dobrego bluesa to koniecznie musicie przyjść na wyjątkowy koncert Adriana Szupke. Zapraszamy 5 lutego o 21.30 do klubu Chicago. Nie możecie tego przeoczyć!

Znacie The Flash!? Zespół korzysta zarówno z akustycznego, jak elektrycznego instrumentarium, często w sposób niekonwencjonalny; chętnie eksperymentując z brzmieniem i formą. Ich utwory to połączenie takich gatunków jak punk, rock, noise, drum’n’bass, free jazz oraz kolektywnej improwizacji. Jeżeli chcecie posłuchać zespołu na żywo, to 3 marca w Piec’ Art Acoustic Jazz Club odbędzie się koncert grupy, na który seredcznie zapraszamy!

11 lutego Identyczni, czyli grupa pięciu studentów krakowskich uczelni, tworzących szczerą i dojrzałą muzykę o głębokiej treści, zagra w klubie Zaginiony Świat.
Podczas koncertu usłyszymy utwory, które pojawią się jesienią tego roku na ich debiutanckim albumie.

Jeżeli chcecie posłuchać melodyjnego indie popu, to koniecznie musicie wybrać się na koncert czwórki osób o skrajnych inspiracjach muzycznych czyli grupy GlassBalerina. Koncert odbędzie się 25 lutego w Klubie Gwarek.

Sayes zagrali ostatnio dość nietypowy koncert, był to koncert w Radio 17, kto nie mógł posłuchać na żywo, tu znajdzie krótki zapis.

Zespół REDBACK zaprezentował trzeci kawałek z nowej płyty, której premiera już 30 stycznia. Zapraszamy do posłuchania.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=06El8WYHwAo&feature=youtu.be”]

Już jest! Cieplutkie, świeżo wykonane promo video singla „Jedi” zespołu Bongo Jerusalem.
Cieszycie się? Co myślicie? A może wyślecie grupie nagranie swojej reakcji na muzykę?

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=FQaEIAYGMVk&feature=youtu.be”]

Formacja kayte niedawno gościła w redakcji radia UJOT.fm. Tak grali i mówili na antenie. Kto nie słuchał, może nadrobić. Podoba się? Dajcie znać !

Newsletter przygotowały Aleksandra Jabłońska i Anna Kluz.