To już przedostatnie spotkanie z wiadomościami z Projektu Menedżer. Kończy się semestr, kończy się także współpraca studentów z zespołami. Co wcale nie oznacza, że nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie. Zapraszamy na kolejną porcję wrażeń.

KONCERTY

La Rocca Music Cafe w Nowym Sączu będzie dzisiaj gościć w swych progach Special Guest Appearance (support: My Prey). Grają od 19:00, a bilet kosztuje jedynie 10 PLN (a w przedsprzedaży jeszcze taniej: 7 PLN). Można w ten jakże miły sposób uczcić zakończenie semestru zimowego. Jeżeli komuś daleko do Nowego Sącza to jutro zagrają w Kawiarni Naukowej w towarzystwie Strado oraz Crack. Bilet po dyszkę, a komu będzie mało, po koncercie impreza elektroniczna.

Too Black Project zagra dzisiaj koncert w Pracowni pod Baranami. Zespół twierdzi, że ich muzyka dziurawi niebo. warto więc to sprawdzić na żywo!

SMKKPM Ultra przypomina o jutrzejszym koncercie w Rotundzie, gdzie zagra wraz z zespołami Snowid i Lej mi pół, a przede wszystkim przedstawi premierowy materiał z nowej płyty. Bedą lasery, cekiny, brokat i niezła wiksa.

Również jutro, tyle że we Wrocławiu, w Klubie muzycznym Liverpool, zagrają Besides. Start o 19, bilety w przedsprzedaży po 20 PLN, w dniu koncertu piątkę droższe. Gdyby ktoś z Was rozpoczynał sesję/ferie właśnie na Śląsku, lub znalazł się tam z zupełnie innych powodów w tym czasie – zapraszamy.

1 lutego w ramach koncertu charytatywnego dla chorego na stwardnienie rozsiane Piotrka Nowaka z Kęt zagrają m. in. także Besides. Jeśli znajdziecie się wtedy w Kętach, możecie wesprzeć chorego cegiełką od 10 PLN. Oprócz Besides zagrają także breht, Krzywa Alternatywa oraz Baobab.

Jeśli jednak będziecie w tym dniu w Krakowie, Be Water My Friend zaprasza na swój koncert w ramach festiwalu Emergenza, o 18:00 w Alchemii. Głosując można wygrać prywatny koncert chłopaków – tym bardziej zapraszamy.

4 lutego 2015, w ramach trasy koncertowej Spragnieni Lata w klubie Rotunda wystąpią Marika i L.U.C. a wraz z nimi krakowski meeow (przy wsparciu Cydru Lubelskiego, dostępnego podczas koncertu za 5 PLN). Przybywajcie tłumnie do Rotundy, bilety w przedsprzedaży 25 PLN, w dniu koncertu – 35 PLN.

Meeow udało się wygrać zacięty bój w ramach Zimowej Giełdy Piosenki i dzięki temu zagrają 19 marca w Studenckim Centrum Kultury w Opolu, na który to koncert zespół przygotuje także jeden utwór do tekstu Wojciecha Młynarskiego. Meeow serdecznie dziękuje wszystkim, którzy oddali swoje głosy.

OGŁOSZENIA

EMIEÉ przypomina o konkursie Klip za Klik, w którym bierze udział i pięknie prosi o wsparcie. Trzeba wejść w link oraz polubić zamieszczony tam utwór zespołu Antything You Need.

Głos dla Pasieki Obłędu: “Z przyjemnością ogłaszamy, że po dwóch występach, jako zastępstwo, godzinach prób i wspólnego grania, hektolitrach wypitego razem piwa, naszym perkusistą zostaje… Krzysiek „Demba” Dembowski! Nie ukrywamy, że mamy razem wiele nowych pomysłów, którymi zaskoczymy Was już niedługo!

Stay confused!”

 

NOWY MATERIAŁ

Too Black Project prezentuje nowy studyjny materiał – utwór Mother jest już do odsłuchania na ich oficjalnym kanale na Youtube.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=JT4C9fpIX08&feature=youtu.be”]

Informacje zebrały: Aleksandra Plewa i Olga Kosińska