Koncerty, koncerty, wszędzie koncerty! Przygotowania do sesji, jak widać, idą pełną parą, stąd też ogromny ruch na scenach. Trzeba w końcu znaleźć równowagę między obowiązkami i koniecznymi przyjemnościami, prawda? Z każdej strony i każdego gatunku, w tym tygodniu wieści z Projektu pełne są muzyki na żywo.

KONCERTY

Rusty Cage przypomina o swoim koncercie, który już tuż tuż, 16 stycznia, w Łodzi, gdyby ktoś był w tamtej okolicy, mniej lub bardziej celowo, w tym czasie – w Stereo Krogs czekają z otwartymi ramionami.

Meeow zaprasza na swój pierwszy koncert w Warszawie, 20 stycznia w Cafe Kulturalna zmierzą się na słowa, muzykę i wszystko inne z zespołem Robodrom. W planie muzyka, impreza, nawiązywanie nowych znajomości i inne równie radosne przygody.

Too Black Project zagra 23 stycznia w Pracowni pod Baranami, gdzie będzie promować nowy materiał, nie przegapcie tego koncertu!

SMKKPM Ultra zagra 24 stycznia na dużej sali w Rotundzie, gdzie będzie promować swoją nową płytę. Tym wydarzeniem inaugurują swój pochód na podbój świata – zapraszają do aktywnego w tym uczestnictwa.

30 stycznia Mastemey wystąpi w Pubie “Grodzka 42” w ramach cyklu  “Metalem chleba nie posmarujesz”, co chyba wyczerpuje temat, ale gdyby ktoś potrzebował więcej informacji to szczegóły tutaj.

Emergenza nie odpuszcza i nie da o sobie zapomnieć – już 1 lutego w Alchemii kolejny koncert I rundy festiwalu, na którym zagrają między innymi The Duffs liczący na pomoc w przejściu do kolejnego etapu.

Kind of Venus już zaprasza na świętowanie końcówki sesji poprawkowej 20 lutego wraz z nimi w Teatrze Barakah – więcej info już wkrótce.

OGŁOSZENIA

Pasieka Obłędu zaprasza do wysłuchania ich kawałków na antenie Radia Sygnały w ramach audycji Sygnalista. 20 stycznia o 19:00 proszą o czuwanie przy radioodbiornikach (w co, rzecz jasna, wliczają się komputery z internetem) i o głosowanie na nich.

Również w Radiu Sygnały będzie można posłuchać utworów Meeow, zakwalifikowanego do Zimowej Giełdy Piosenki – by móc dotrzeć do finału, proszą o głos i trzymanie kciuków w poniedziałek 19 stycznia o 20:00.

NOWY MATERIAŁ

Party Hard zapraszają do obejrzenia teledysku-komiksu do swojego utworu Say It z płyty The Worst Of, którą można też pobrać z ich strony internetowej.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=54I3rxOYW3Q”]

Winona Rider 7 stycznia zaprezentowała swoją nową EP, zatytułowaną po prostu Winona Rider. Siedmiu utworów można już posłuchać tutaj.

Jeśli nie zdołaliście jeszcze usłyszeć Strzału w głowę na żywo, żałujcie – ale możecie to także nadrobić, oglądając chociażby ich grudniowy występ w finale Fenomenu. W podobny sposób możecie zapoznać się z Rusty Cage, który na niedawnym koncercie w Fortach Kleparz zagrał m.in. swój utwór Vampire Dance. Zapraszamy.

Informacje zebrały: Aleksandra Plewa i Olga Kosińska