Jutro ostatni dzień w roku. Zanim pójdziecie mrozić wódkę i prasować koszule poczytajcie o tym co nowego u zespołów uczestniczących w Projekcie Menedżer. 

S.M.K.K.P.M. czyli  Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn nie próżnuje po Świętach i ma dla nas dużo nowości. Po pierwsze 8 stycznia zagrają w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej Przechowalnia, a dzień później pojawią się w Szczecinie, na bardzo prestiżowym festiwalu Akustyczeń.

Oprócz koncertów formacja pracuje nad nowym materiałem, a premiera nowego utworu odbędzie się już 31 stycznia!

Dobra wiadomośc dla fanów zespołu Krafcy. 22 stycznia zagrają koncert w klubie Awaria na krakowskim Rynku.

28 grudnia Redback wydał nowy kawałek Still alive. Utworu można posłuchać w serwisie Youtube.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=ey3uPDb87ss&feature=youtu.be”]

Zespół Sayes pracuje nad nową płytą oraz zapowiada, że zaraz po Nowym Roku szykuje dla swoich fanów kilka akustycznych koncertów. Więcej informacji wkrótce.

„My już niedługo powrócimy do Was w nowej, odświeżonej odsłonie” – pisze na swoim fanpage’u zespół The Perfumes. Zapowiadają powrót z nowym materiałem, singlem, który jeszcze dopieszczają, oraz wiosenną trasą koncertową. Odwiedzą kilka nowych miejsc, powrócą do starych i będą świętować piate urodziny zespołu.

W sieci pojawił się kolejny utwór zespołu Identyczni,  nagranie i teledysk zostały zrealizowane w krakowskim studio „Infrasound”. Serdecznie zapraszamy do słuchania.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=rc6xURgCpjk”]

Newsletter przygotowała Aleksandra Jabłońska.