Jakiś czas temu zapraszaliśmy poszukujące menedżmentu zespoły do uczestnictwa w Projekcie Menedżer organizowanego przez nas we współpracy z Instytutem Kultury UJ. Zgłoszone zespoły rozpoczęły już współpracę ze studentami – menedżerami, a my, podobnie jak rok temu, mamy dla Was newsletter, czyli tygodniowy przegląd tego, co z tejże współpracy wyniknęło.  Zapraszamy do lektury.

Zespół The Perfumes czeka dużo pracy. Członkowie przygotowują się do wiosennej trasy koncertowej oraz nagrywają nowy singiel, jednak nie przeszkadza im to w koncertowaniu. 20 grudnia razem z Puffyholic zagrają w klubie Zaginiony Świat.

Jeżeli chcecie wybrać się na ostatni w tym roku, pełnometrażowy koncert zespołu o intrygującej nazwie Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, to już trzeciego grudnia formacja wystąpi w Kolanko No 6 na krakowskim Kazimierzu.

Od 4 do 6 grudnia w klubie Studio potrwa festiwal Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo. W sobotę 5 grudnia zaprezentują się zespoły Chill-E-Motion oraz Sayes  –  laureaci konkursu organizowanego w ramach festiwalu.

Formacja kayte nie może narzekać na brak szczęścia! Po pierwsze 22 listopada zajęli 3. miejsce w konkursie Muzyczna Jesień w Grodkowie, po drugie awansowali do finału 7. edycji konkursu Megafon organizowanego przez Radio Kraków. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Mamy także dobre informacje dla fanów Michała Bartoszuka. Jego debiutancki singiel Ulice Serca jest w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych utworów na portalu NutaFM.pl. Najnowszy utwór Michała Zagubiony znajdziecie między innymi w serwisach Spotify, Deezer, Tidal czy iTunes.

Po dłuższej przerwie When Whispers Explode na światło dzienne wypuszcza kolejne muzyczne dziecko. Utworu Trees możecie posłuchać tutaj oraz obejrzeć go w serwisie YouTube w lekko urozmaiconej wersji.

Newsletter przygotowała Aleksandra Jabłońska.