W trzecim newsletterze Projektu Menedżer przeczytacie o tym, kto gdzie zagra oraz gdzie można posłuchać nowych dźwięków. Zapraszamy.

Zaczniemy od koncertu In Sanity – rockowego składu z Trzebini. Zagrają 20.12 w klubie Drukarnia Jazz Club. Start o 19:30.

Wspaniała wiadomość dla fanów Bozo! Jego najnowszy album Sin City jest już dostępny w serwisie YouTube. Można go również pobrać na tutaj. Serdecznie zapraszamy do słuchania.

Zespół Redback zaprezentował nam jedną z pierwszych piosenek z płyty. Utwór nosi nazwę Path Of Life i można go posłuchać w serwisie YouTube.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=LKz4_ilR23E”]

Formacja Sayes zapowiada, że w 2016 roku będzie się działo. Czy możemy spodziewać się ich nowej płyty? Mają już 11 kawałków, powoli zaczynamy odliczać godziny, czekając na nowe brzmienia!

Członkowie zespołu Chill e motion zrobili swoim fanom niespodziankę i podczas koncertu w Klubie Studio wykonali swój premierowy kawałek. Kto był? Kto słyszał?

Utwór Michała Bartoszuka Ulice Serca osiągnął ponad 7,3 tys. wyświetleń na YouTubie. Jest to debiutancki singiel Michała. Piosenka przez sześć tygodni okupowała podium listy przebojów Hot 10 Songs internetowego portalu www.NaCzasie.org, a cztery razy uplasowała się na samym szczycie.

Na blogu Muzyczny świat Łukasza możecie przeczytać krótką recenzję o Ulicach serca.

Newsletter przygotowały Anna Kluz i Aleksandra Jabłońska.