Po raz drugi, i ostatni w tym roku, przedstawiamy Wam newsletter Projektu Menedżer – zbiór najnowszych wydarzeń i informacji z nim związanych. Życzymy Wam Wesołych Świąt i muzycznego Nowego Roku – do zobaczenia w 2015.

KONCERTY

 

Mezcal Music Club zaprasza 8 stycznia, o godzinie 19.00 na Nowy Rock z Winoną Rider i High Horse. Koncert promuje materiał pochodzący z nowej EPki Winony Rider oraz jest okazją do posłuchania High Horse po raz pierwszy w nowym składzie. Do zobaczenia na Meiselsa 18!

 

Również 8 stycznia, o kilka kroków dalej, w Pięknym Psie, odbędzie się koncert  Kind of Venus + Kayte. Każdy pamięta fenomenalny koncert Kind Of Venus na festiwalu Tak Brzmi Miasto. Czy w Psie zabrzmią równie dobrze? Przekonajcie się sami. Zapraszamy od godziny 20.00 na “lekko przybrudzone” rock’n’rollowe granie. Bilety do nabycia przed koncertem.

 

W Warszawie w dniach 9-10 stycznia odbywać się będzie 8 Festiwal Twórczości Żenującej Zacieralia. W jego ramach, 9 stycznia zagra Smkkpm Ultra. Jeśli jesteście wtedy w stolicy, wbijajcie na ul. Fort Wola 22 od godziny 17.00.

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra 11 stycznia 2015, koncert charytatywny zagrają: Special Guest Appearance w Krakowie, a w Częstochowie Seven Nation Army. Więcej informacji wkrótce.

 

23 stycznia Special Guest Appearance zaprasza na koncert do nowosądeckiego La Rocca Music Cafe. Start o godzinie 19.00!  Bilety do nabycia również w przedsprzedaży. Więcej szczegółów tutaj.

 

31 stycznia Be Water, My Friend zagra w Sosnowcu w Rock Pub Underground o 19.30 wraz z Clumsy Warlocks z Tarnowskich Gór.  Dobre miejsce, świetna muzyka, ciekawy plakat. Czegóż chcieć więcej?

 

OGŁOSZENIA

 

Emieé liczy na Wasze głosy! Ich utwór Everything you need  bierze udział w konkursie Discovered by Good Time Radio. Głosować można tutaj. 

 

Zespół Mastemey wkracza na You Tube. Od teraz ich utworów można posłuchać również na ich oficjalnym kanale.

 

Nie zapomnijcie śledzić fanpage’a Rusty Cage. Niedługo pojawią się informacje na temat ich nowej EPki oraz utworów do ściągnięcia za darmo.

 

NOWY MATERIAŁ

 

Party Hard zapraszają do zapoznania się z lyrics video do ich utworu Unnoticed and Alone in Time 

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=NNh6j3xcktk”]

 

Zespół Puzzle wydaje debiutancką płytę. Promuje ją singiel Cuda się zdarzają, którego można przesłuchać na ich oficjalnym kanale na Youtube.

Informacje zebrały: Aleksandra Plewa i Olga Kosińska