Drugi newsletter Projektu Menedżer. Przed Wami garść informacji o tym, kto i gdzie zagra, kto tworzy nowe dźwięki i na fanów którego zespołu czeka mikołajowa niespodzianka.

Zespół Identyczni przygotował dla swoich fanów fotorelację z tworzenia dwóch numerów,  nagrywanych w krakowskim studio Infra Sound. Prace zarówno nad miksem, jak i nad filmem trwają. Efekty już niedługo, nie możemy się doczekać!

Najnowszy album formacji Neal Cassady & The Fabulous Ensemble Night Howler wpadł na Spotify! Dla każdego coś miłego, bo znajdziecie go też na: Deezer, iTunes Apple Music, AmazonMP3, Rhapsody oraz Google Play Music.

The Perfumes nagrywają nowa płytę. Chłopaki zapowiadają, że ich wokalista wyśpiewał całe gardło, a gitarzysta nagrał takie solo, jakiego jeszcze w życiu nie słyszeliśmy. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty.

Najnowszy singiel Michała Bartoszuka Zagubiony został propozycją piosenki do toplisty PL TOP 30. Żeby piosenka dostała się do głównego głosowania, potrzebne są Wasze głosy. Głosować możecie na portalu Muzykoholicy.

Jeżeli chcecie posłuchać melodyjnego, szybkiego metalu z świetnym wokalem i polskimi tekstami, to będziecie mieli okazję, ponieważ  20.12.2015 r. InSanity zagrają koncert w klubie Drukarnia. Nie możecie tego przegapić!

Zespół Chill e motion przygotował dla swoich fanów niespodziankę. Każdy, kto udostępni na swojej tablicy na Facebooku ich piosenkę Przewijam miasto, otrzyma ją na swojego e-maila.

Przygotowały Aleksandra Jabłońska i Anna Kluz.