Kolejnym wystawcą, którego chcemy nieco szerzej Wam zaprezentować, jest MaxFloRec – wytwórnia opiekująca się takimi artystami, jak GrubSon, Pokahontaz, Buka, Rahim, K2, Bob One czy Jarecki & BRK. Tak zapraszają na swoje stoisko: „Jeśli nie obce są Ci hasła, takie jak: hip-hop, reggae, dancehall, soul, r’n’b, elektronika, otwartość na gatunki, streetwear i najwyższa jakość – nie może Cię zabraknąć na stoisku MaxFlo! Przyjdź, pogadaj, zostaw swoje demo i… wydaj płytę!

Targ, panele dyskusyjne, wykłady – wszędzie tam znajdziesz kogoś z Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec. Już w sobotę, 24.10, podczas konferencji Tak Brzmi Miasto usłyszysz, jak prowadzi się takie wydawnictwo. Dowiesz się też, co trzeba zrobić, by trafić do mediów. Wyposażysz się w ciekawe płyty, unikatowe ciuchy i akcesoria. A przedstawiciel firmy fonograficznej z otwartymi rękami przyjmie Twoją demówkę! Niewiarygodne? Tak Brzmi MaxFlo!”. Ładnie to napisali, prawda?

MaxFloRec to działające już ponad 11 lat przedsiębiorstwo fonograficzne. Współzałożył i prowadzi je do dziś Rahim, którego menagerka – Aneta Błażejczyk – będzie również naszym gościem podczas panelu dyskusyjnego „Z kogo składa się sukces?”. Agencja promuje artystów odciętych od „stołecznej pępowiny”. Zapewnia im profesjonalne warunki nagrywania i wydawania płyt, promocję w mediach oraz kreuje ich wizerunek. Podkreślają również, że absolutnie nie współpracują tylko ze sprzedażowymi rekordzistami. W ramach inicjatywy MaxFloLab promują również tych mniej znanych, a zasługujących na pokazanie szerszej publiczności artystów. Przecież to, że ktoś działa w undergroundzie, nie oznacza, że nie jest dobry! Idealnym tego przykładem jest zakończony sukcesem debiut K2 i Kleszcza na oficjalnym rynku fonograficznym.

Podczas targu będziecie mogli również nabyć ubrania z kolekcji MF Wear – to wykonane z najlepszej jakości materiałów ubrania korespondujące z najnowszymi trendami panującymi za granicą. Na stoisku MaxFlo znajdziesz: bluzy, T-shirty, spodnie, szorty, nerki, snapbacki, paski, portfele i torby. Wszystko nieszablonowe. Stoisko MaxFlo to również oryginalne płyty w zdecydowanie niższych niż normalnie cenach.

Jak więc widzicie, nie tylko fani hip hopu znajdą tutaj coś dla siebie. Zapraszamy!