Uwaga! wiadomość dla gitarzystów! Licytujemy Fendera od 1zł z przebiciem o 1zł!

Rok temu licytowaliśmy Hofnera na rzecz Krakowskiej Sceny Muzycznej. Dostaliśmy od was super dużo pieniędzy. Wspaniale mieć urodziny!

Tym razem postanowiliśmy dać wam niepowtarzalną szansę.

Możecie kupić sobie Fendera Standard Stratocaster Arctic White za bezcen.

Zwykle na nasze konkursy reaguje 5 osób, w tym 4 z ekipy. Jeśli będzie tak i tym razem, to to białe cudo wejdzie w posiadanie osoby, która zapłaci za nie szalone 5PLN. My natomiast zbankrutujemy i nie będziemy już robić takich fajnych rzeczy..

Zasady są proste:
– Licytujemy wpisując kwotę, którą jesteśmy w stanie zapłacić w komentarzu pod tym->   https://www.facebook.com/events/365602163545915/permalink/377811182325013/  postem.
– Licytujemy od złotówki, przebijając każdorazowo o 1PLN (słownie – jeden polski złoty)
– Licytacja zakończy się przed 14 czerwca, ale o dokładnym terminie poinformujemy dokładnie  godzinę przed planowanym końcem, należy pozostać czujnym!
– Gitarę, płacąc wylicytowaną kwotę, odebrać będzie można w sobotę 15 czerwca w Składzie Muzycznym (ul. Skawińska 14)
– Osoba, która w momencie zakończenia licytacji zrezygnuje z zakupu (lub nie uda się nawiązać z nią kontaktu via fb w ciągu 24h), mimo podania najwyższej kwoty, ustępuje prawa do zakupu gitary w tej cenie osobie, która deklarowała chęć zakupu w o złotówkę niższej kwocie, jeśli i ta odpuści, prawo zyskują kolejno osoby, które licytowały niższe kwoty.

W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem ma zastosowanie.. nasze widizimisię

EDIT: Widzimisię nr 1. nie można przebijać samego siebie.