Przepraszam, czy są na sali zespoły, które chciałyby zagrać przed LemOnem? Proszę bardzo, nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym w ramach krakowskiego festiwalu Synestezje. Oprócz możliwości zagrania przed LemOnem do wygrania są również inne nagrody.

Najpierw jednak o tym co trzeba zrobić, żeby w konkursie wziąć udział. Wystarczy się zgłosić, ale czasu zostało niewiele (na zgłoszenia organizatorzy czekają do 21.09.) Z nadesłanych zgłoszeń powołana przez Organizatora Komisja Kwalifikacyjna zakwalifikuje dwa zespoły bezpośrednio do koncertu finalistów (III etap) i 10 zespołów do II etapu. Drugim etapem będzie głosowanie internautów, czyli szansa dla tych, którzy mają sporo fanów i potrafią ich zmotywować do działania. Trzecim etapem bedzie koncert. Odbędzie sie on 21.10 w Zaścianku. Wstep wonly, więc przyjdźcie i kibicujcie, chociaż decyzja o tym, kto wygra ostatecznie należeć będzie do jury.

Oprócz konkursu warto zwrócić uwagę na inne atrakcje odbywające się w ramach festiwalu Synestezje. Więcej szczegółów możecie oczywiście znaleźć na stronie internetowej organizatora.