Będziemy się znowu chwalić. Otóż podjęliśmy współpracę z najstarszą uczelnią wyższą w Polsce – Uniwersytetem Jagiellońskim. Dokładniej rzecz biorąc, z Instytutem Kultury UJ. Jeszcze dokładniej mówiąc, z jednym z pracowników tegoż Instytutu, znanym Wam bardzo dobrze, choć może spotykając go na koncertach zespołu UDA nie zwracacie się do niego per „Panie Doktorze”. Fakt jest jednak faktem – dr Michał Zawadzki prowadzi dla studentów Zarządzania kulturą przedmiot „Nowe formy przedsiębiorczości w kulturze”, a KSM będzie miał (właściwie już ma) przyjemność wnieść swój wkład do rozwoju nauki polskiej.

To tyle tytułem wstępu. Konkrety są takie, że studenci okazali się być niezwykle przedsiębiorczą grupą ludzi, która w mig zorganizowała cykl czterech paneli dyskusyjnych poświęconych tematyce zarządzania w biznesie muzycznym o wspólnej nazwie „Biznes Muzyczny”.

W ramach spotkań poruszone zostaną następujące tematy:

Piątek 15.11, godz. 19.00 – Zarządzanie w biznesie muzycznym
Piątek 06.12, godz. 19.00 – Jak zorganizować koncert – niekonwencjonalne metody promocji marketingowej
Piątek 13.12, godz. 19.00 – Dziennikarstwo muzyczne
Piątek 24.01, godz. 19.00 – Finansowanie działalności zespołu muzycznego – z czym to się je?

Głównym celem spotkań jest integracja środowiska menedżerów, artystów i odbiorców kultury. Ważnym elementem jest również poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania w biznesie muzycznym poprzez panele dyskusyjne i spotkania z zaproszonymi ekspertami. Każde spotkanie będzie poświęcone innemu tematowi i zagadnieniu, dzięki czemu każdy zainteresowany branżą muzyczną znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy więc serdecznie i mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Będziemy Was na bieżąco informować o zaproszonych gościach i relacjonować wszystkie panele. Spotkania mają charakter otwarty dla publiczności, wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc do Forum Przestrzenie (ul. M. Konopnickiej 28).

Link do wydarzenia na FB —> https://www.facebook.com/events/172742009592518/