Mamy nadzieję, że jest to objawem poszerzania horyzontów muzycznych, a nie powolnego tetryczenia, ale coś nas ostatnio ciągnie w stronę jazzu. Mieliśmy przecież patronat nad koncertem Oli Bieńkowskiej; konkurs na koncert wygrało Sound Quality System, a teraz… No właśnie, teraz mamy kolejny jazzowy patronat. I to zupełnie wyjątkowy, bo tym razem nie jest to patronat koncertowy ani nawet płytowy. Chociaż po części tak. Otóż postanowiliśmy wesprzeć formację F.O.U.R.S. Collective w drodze do ich debiutanckiego albumu.

Moglibyśmy wyjaśniać dlaczego chcemy pomóc. Moglibyśmy na przykład napisać, że panowie, jak sami twierdzą, nie grają czystego jazzu, tylko Trezz…, który bazuje na muzyce jazzowej, jednak czerpie też inspiracje z innych nurtów muzycznych, takich jak drum’n’base i muzyka klasyczna, jazz i etno, funk i brzmienia elektroniczne. Moglibyśmy napisać wiele innych rzeczy. Według nas najlepiej przekona Was jednak muzyka.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=qNP2KNL_gII”]

No i co? Przekonała Was? Bo nas tak.

Jeżeli chcecie pomóc zespołowi uzbierać fundusze na nagranie i wydanie debiutanckiego albumu, możecie to zrobić tutaj. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, można wpłacać różne kwoty i, w zależności od Waszej hojności, otrzymywać od zespołu rozmaite prezenty. Pozostało jeszcze niecałe dwa tygodnie, więc spieszcie się!