Nie do końca wiemy jak, ale trafia do nas wiele pytań od zespołów spoza Krakowa. Nie wiemy jak można nas znaleźć w sieci albo na fb (no bo nie szukamy), ale zamiast komentować ten fakt, z potrzeby chwili, postanowiliśmy zrobić z nim coś konstruktywnego.

Oto i coś. Mała, mobilna, tymczasowa tablica ogłoszeniowa dla zespołów spoza Krakowa szukających miejsc/zespołów do wspólnego grania w Krakowie. Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim kapelom, które się od nas zgłaszają, ale przecież możecie pomóc sobie sami – trzeba grać razem, działać! Gdynia w Krakowie, Kraków w Gdyni…wiecie, rozumicie.

Idea jest taka by zbudować sieć kontaktów umożliwiającą łatwe zorganizowanie koncertu na drugim końcu Polski. Albo i poza granicami naszego pięknego kraju.

I tak oto prezentujemy pierwszy ze wspomnianych zespołów – prog czy post rockowy State Urge z Gdyni.
[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=6cVhyPojorY”]

Szukają miejsca/kapeli do grania na 15.11.2012 – będą akurat w Krakowie (nagrywają płytę). Grają nieźle, więc jeśli ktoś ma ochotę coś wspólnie zorganizować, niechaj pisze: stateurge@gmail.com lub dzwoni: 662-248-806.

Druga kapela potrzebująca pomocy to punkrockowe Poverty For All z Niemiec. 
[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=tP7cPdwKB-s”]

Szukają kogoś na wspólny koncert między drugim a piątym stycznia 2013. Trzeba im pomóc – znaleźć lokal i zorganizować wspólne granie.

Kontakt: povertyforall@live.de lub tel. 0049-171-2168020

 

Do dzieła! Jeśli trzeba będzie pomocy – piszcie, a w miarę możliwości pomożemy.