Poniedziałek jaki jest, każdy widzi. Ciepło, pracować sie nie chce, człowiek by poszedł na jakiś fajny koncert. A tu co? Na dzisiaj nic nie mamy w bazie. Możecie więc nadrobić serialowe zaległości. No, chyba, że o czymś nie wiemy?

07.06, Wtorek
W Pięknym Psie pierwszy dzień eliminacji do festiwalu Nowa Huta Alternative. Zagrają: Crodad & 100 Years, L.E.M., Natty Dead, Na Spokojnie, Bao, Ostatni w Raju, Head Down.

08.06, Środa
Drugi dzień koncertów eliminacyjnych do Nowa Huta Alternative. Tym razem zagrają: Five Stitches, Bomba Kaloryczna, The Second Chance i Elektroniczne Maszyny Liczące.
Za to w Alchemii powinni stawić się miłośnicy cięższych brzmień. Soulstone Gathering zaprasza na Dead Meadow, Taraban i Sun Dance.

09.06, Czwartek
Magazyn Kultury (Kolanko No. 6) zaprasza na koncert Balkanscream.
A jeżeli chcecie zobaczyć jak się wraca do undergroundu po zerwaniu kontraktu z majorsem to Clock Machine zagrają w Alchemii.

10.06, Piątek
W Pieknym Psie instruktaż dla tych, którzy zapomnieli, że muzyka to przede wszystkim zabawa. Przypomni Wam o tym November Project.

11.06, Sobota
W Zaścianku zagra sześć zespołów, których nazw nie da się przeczytać. Wszystko w ramach trzeciej edycji krakowskiego festiwalu muzyki folk metalowej – Ancestor Fest.
W Harrisie Stanisław Słowiński Quintet feat. Szymon Mika.

12.06, Niedziela
Jeżeli ciężej to w Kawiarni Naukowej: Southern Discomfort #39.
Jeżeli lżej to w Alchemii piąte urodziny Jazzarium
A jeżeli ani ciężko, ani lekko, ale na pewno ciekawie to w Dworku Białoproądnickim wystąpią dziewczyny z Lor. Polecamy!