Już prawe ciemno, ale jeszcze nie jest za późno, żeby zaplanować sobie koncerty na nadchodzący tydzień. Wybór nie jest aż tak oszałamiający jak zwykle, ale wybierać i tak jest z czego. Oto nasze typy.

25.04, Poniedziałek
Tydzień zaczynamy spokojnie, choć to zależy w sumie od uczestników. W Harris Piano Jazz Bar odbędzie się jazzowe jam session.

26.04, Wtorek
Klub Alchemia
, a w nim duet LXMP czyli Piotr Zabrodzki i Macio Moretti.

27.04, Środa
W Kwadracie w ramach Przeglądu Kapel Rockowych zagrają Barking Irons, The Flatmind, De Indigo, Smoking Barrelz oraz Open Access! W charakterze gwiazdy wieczoru wystąpi zespół Myslovitz.
W Alchemii zagrają Stanisław Słowiński Quintet oraz Szymon Mika czyli młody, krakowski jazz. Trzeba dodać, że bardzo dobry jazz.

28.04, Czwartek
Znów Alchemia, trzeci dzień z rzędu. Tym razem solowy koncert zagra nieprzewidywalny Mikołaj Trzaska.

29.04, Piątek
Piękny Pies
, a w nim Super Girl & Romantic Boys. Nazwa mówi wiele, ale jeżeli nie znacie to jest to wehikuł czasu przenoszący was do lat 80. ubiegłego wieku.

30.04, Sobota
Rozpoczyna się czterodniowy maraton z okazji 19 – tych urodzin Harris Piano Jazz Bar podczas którego Paweł Kaczmarczyk bierze na warsztat twórczość gigantów światowego jazzu. Cykl nazywa się Directions in Music, a na początek przemielone zostaną utwory Michela Petruccianiego.
W Cafe Szafe zagra Hard Times Trio.

01.05, Niedziela
W Harris Piano Jazz Bar w ramach Directions in Music Paweł Kaczmarczyk interpretuje utwory Keitha Jarreta i Jana Garbarka