Niezależnie od tego z czym Wam się kojarzy dzisiejszy dzień, czy uciekliście z wybitnie upolitycznionego dzisiaj Internetu czy pogrążeni jesteście w zadumie, tydzień się sam nie zaplanuje, a koncerty się same nie wysłuchają.

11.04, Poniedziałek
Maraja Keri w Tauron Arena! Tjaaa…

12.04, Wtorek
Nuda, nostalgia, złe dialogi, przygotowania do środy.

13.04, Środa
Achemia
– lubelska Čači Vorba przyjeżdża z trzecim albumem – gratką dla miłośników bałkańskiego folkloru, ale jest w tej muzyce o wiele więcej.

14.04, Czwartek
Pracownia Pod Baranami – Raw Pop: Cinemon, Gruff, Ozone Mama
– trzecia edycja minifestiwalu przynosi nieco bardziej urozmaicone brzmienia. Obok rokendrolowego Cinemona mamy bluesowy Gruff i węgierskich hardrockowców – Ozone Mama. Polecamy!
Żydowskie Muzeum Galicja
– a w nim Lubomski. Ciężko jednym słowem opisać jego twórczość. Niby jest to piosenka autorska, ale jest tam też trochę rytmów karaibskich i pieśni cygańskich, klasycznego bluesa z elementami funky, garażowego undergroundu, ostrych rockowych brzmień i klimatu francuskich kabaretów i nowojorskich klubów jazzowych, songów Weila-Brechta i Toma Waitsa.
Jazz Rock Cafe – Tribute to Type O Negative.

15.04, Piątek
Piękny Pies
 – Uda i Orange the Juice. Wieczór dla miłośników nieoczywistych dźwięków. Dwa składy, w których muzyce są rzeczy, o których nie śniło się dziennikarzom wymyślającym szufladki.

16.04, Sobota
Klub Studio
Ania Dąbrowska promuje swoją najnowszą płytę.
ZaścianekBroken Songs, Amok, Simple Pleasures, Milion Much – cztery kapele poruszające się wokół prostego i bezczelnie skutecznego rocka. Nie będziecie się nudzić.
Alchemia – Małe instrumenty czyli dowód na to, że nie trzeba kupować fendera za dziesięć tysięcy żeby tworzyć interesującą muzykę.
Piękny Pies Pablopavo i Ludziki czyli jedno z dwudziestu genialnych wcieleń Pablopavo.

17.04, Niedziela
Alchemia – Soulstone Gathering
zaprasza na połączenie psychodeliczno – progresywnego odjazdu od Gurza Siltrip, post – psychodelicznych dźwięków od The Gentle Art Of Cooking People i  rocka pierwszego sortu w postaci Sautrus.
Forty Kleparz – Fismoll