Chcesz posłuchać muzyki na żywo, ale nie wiesz, gdzie znaleźć informacje o tym, co dzieje się w Twoim mieście? Nie musisz dłużej szukać. Zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze wydarzenia z tego tygodnia.

Poniedziałek, 18 grudnia 2017r.

Echo of Peace, Piwnica pod Baranami: Tercet wykonuje muzykę orientalną, czerpiącą głównie z brzmień syryjskich i perskich.

Wtorek, 19 grudnia 2017r.

Line Up & John Pål Inderberg, Piec’ Art: Norweski zespół zaprezentuje materiał takich artystów, jak Lennie Tristano czy Warne Marsh.  Powtórka koncertu na drugi dzień.

Welur/Torpur, Warsztat: Na Zabłociu zapowiada się ciekawy wieczór spod znaku gitarowego grania. Co się stanie, gdy emo spotka się z goblin punkiem?

Środa, 20 grudnia 2017r.

Eluveitie, Kwadrat: Szwajcarscy folk metalowcy zaprezentują materiał z nowej płyty – Evocation III: Pantheon. Ich gośćmi będzie grupa Silent Circus.

Czwartek, 21 grudnia 2017r.

Bożyk Trio, Boss Garage: Znany krakowski pianista po raz kolejny wystąpi w lokalu przy Piłsudskiego.

Fraktale, Chicago Jazz: Wieczór na Sławkowskiej upłynie przy dźwiękach psychodelicznego jazzu, który wkracza na tereny muzyki orientalnej.

JRM Fusion Trio, Don Chichote: Na Krakowskiej jak co czwartek spora dawka improwizacji spod znaku fusion/funk. W programie kompozycje m.in. Dave’a Brubecka, Chicka Corei czy Weather Report.

Paula & Tomek, Kornet: Na Alejach będzie można usłyszeć klasyki popu, rocka i jazzu w wykonaniu krakowskiego duetu.

Piątek, 22 grudnia 2017r.

Deep Impact, Alchemia: Impreza z cyklu Muzyka Lajtowa. O wyluzowany nastrój zadbają: 105L, Eta Hox, Flea i Optik.

Ekwador 2000 Wigilia Rodzinna, Szpitalna 1: Występ stałego składu ekwadorskich trzech królów. W pakiecie Indecorum, Honey Bunny i DJ MC Mostowiak.

Skisław, Pod Ziemią: Tym razem Krzysiek Kania przedstawi akustyczne wersje kolęd i innych świątecznych hitów.

Sobota, 23 grudnia 2017r.

Elektroniczny Azyl & Friends, Szpitalna 1: Przedświąteczne spotkanie na wspólnym parkiecie. Muzykę zapewnią Fonix, Yaoss i Lwie DJ.