Skoro tak każdy pisze o tej wiośnie, że ciepło, że wszystko spod ziemi wyłazi, to my też do tegoż wyłażenia was spróbujemy namówić. To znaczy, nie spod ziemi tylko z domu. Na koncert, bo gdzieżby indziej? Zwłaszcza, że jest na co.

Dzisiaj, już za chwilę, W Klubie Strefa zagra Dagadana czyli coś dla miłośników zgrabnie i nowocześnie podanego folku.

Jeżeli nie chce się wam wychodzić z domu to o 19 odpalcie Trójkę i posłuchajcie jak w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej zabrzmi So Flow. Tutaj player, leniwce.

Ósmego marca, w środę, polecamy dwa koncerty. Pierwszy to piżamowa impreza organizowana przez szlafrokowych króli – Romantic Fellas. Szczegóły tutaj. Drugi to koncert na którym zagrają Kubaterra oraz Erith. W Alchemii.

W czwartek, również w Alchemii, Hard Times zaprezentują numery z najnowszej płyty, choć starszych przebojów też na pewno nie zabraknie. A po koncercie Gadabit Live Band i prowadzone przez nich jam session.

Dzień później, w ArtZona, na osiedlu Górali 4 zagra 3Kings czyli petarda o składnikach: zestaw perkusyjny i dwa saksofony. W lecie można ich posłuchać na rynku, sprawdźcie czy w klubie też sobie poradzą.

11 marca w Cafe Szafe zagrają Karl Culley i Łukasz Krzywicki. Ten pierwszy obala stereotyp nudnego chłopca z gitarą, ten drugi na co dzień zasila szeregi szalonego tria UDA, więc na pewno nie będzie ziewania.