Przykuliśmy Twoją uwagę? Znakomicie!

Poszukujemy zespołów, które zechcą wziąć udział w naszym eksperymencie: przez kolejny semestr studenci Zarządzania Kulturą UJ będą uczyć się trudnej sztuki menedżerowania zespołom. Oczywiście pod czujnym okiem KSM.

Celem projektu jest wykształcenie dla Was, drogie zespoły, młodej kadry, która pozna podstawy i ucząc się na żywym materiale, wdroży się w branżę i może już za chwilę powróci do Was, już bez naszych KSM-owych bocznych kółek.

Studenci podczas trwania projektu przejdą szkolenia i pozostaną pod nadzorem zarówno naszym, jak i kadry Uniwersytetu. Z naszej strony postaramy się, by nie było to jedynie błądzeniem we mgle.

O ocenie decydować będzie natomiast bezwzględny system punktowy, który powstał w oparciu o tę oto listę zadań menedżerskich: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Y_WeJSRRBWiv1dzJELCO3CrayaXzkedyeL9SK9a_j9A/edit

Nie ryzykując zatem nic, możesz mieć pewność, że zyskasz parę ciekawych bonusów dla siebie i swojej kapeli. Taki jest plan.

Jeśli więc potrzebujesz kogoś do załatwiania koncertów, kontaktu z mediami, ogarnięcia sesji nagraniowej… możesz zacząć szukać właśnie tu.

Zapraszamy Was serdecznie i gorąco do uczestnictwa w tej (poniekąd) zabawie.
Zgłoszenia do projektu przyjmujemy pod adresem michal@krakowskascenamuzyczna.pl/2018