Wspominaliśmy już wcześniej o Hearth Festival – nowym, ciekawym, krakowskim wydarzeniu, a właściwie serii wydarzeń bo to połączenie muzyki, sztuki ulicznej, warsztatów. Kilka rzeczy już za nami, ale o pozostałych przypominamy bo, naszym zdaniem, warto!

Oprócz Grande Finale przed nami jeszcze jedna rzecz: w najbliższy czwartek i piątek (odpowiednio w Szkole Podstawowej nr 48 oraz w Klubie Kultury Wola) Mikołaj Rejs poprowadzi warsztaty z graffiti.
Głównym wydarzeniem będzie jednak weekend pełen muzyki, o czym za chwilę, ale również takich atrakcji jak występy artystów sztuki ulicznej, ekologiczne warsztaty dla dzieci i młodzieży, tworzenie muralu i wystawy. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Jeżeli chodzi zaś o to, co nas interesuje nabardziej, czyli muzykę, to mamy przed sobą równie eklektyczną, co świetną liste wykonawców.  W sobotę, 21.07, zagrają Cheap Flights, Gypsyandtheacidqueen i So Flow. Dzień później posłuchamy Escape Control, SALK, Smoking Barrelz i Clock Machine. Dużo krakowskości cieszy nas niezmiernie, ale jeszcze bardziej cieszy nas to, że to po prostu są świetne bandy! Przybywajcie!