Romans DJ Grzyba nabiera tempa! We wrześniu tego roku na FB (facebook, czyt: fesjbuk) zespołu Snowid pojawiło się zdjęcie, które zatrzęsło zarówno krakowskim światkiem muzycznym jak i Polską branżą modową. U boku DJ Grzyba wystąpiła na nim uczestniczka ostatniej edycji polskiego popularnego programu modowego emitowanego przez TVN – Top Model. 

Misha Czumaczenko – bo o niej mowa, już podczas programu wyznała, że jest tancerką erotyczną. Deklarowała jednak, że zmieni zawód gdy tylko zaangażuje się w poważny związek.
Nasi informatorzy donoszą, że ubrudzone dłonie Mishy na załączonym zdęciu nie są przypadkiem. DJ Grzyb planuje niebawem z ukochaną porzucić miejskie życie i na stałe osiąść w skrzętnie przygotowywanej przez parę jaskini w lasach nieopodal Ojcowskiego Parku Narodowego.
Pytani o dokładną lokalizację ogniska domowego Państwa DJ, ich znajomi odpowiadają, że młodzi chcą w spokoju chłonąc klimat lasu, a zdradzenie lokalizacji mogłoby również niekorzystnie wpłynąć na mieszczącą się nieopodal grzybnię, którą rzekomo zaczęli pielęgnować.
Sytuacja budzi ogromne zaniepokojenie fanów duetu, którzy obawiają się jego rozpadu. Snowid niepytany przemilczał swoje stanowisko wobec ewentualnego rozpadu w zespole.

To jest krakowski Kundelek – pieskie (choć zmyślone) życie krakowskich artystów.