Instrumentalna bocheńska formacja Czas na Funk zaprosiła do współpracy fenomenalną krakowską wokalistkę Zuzannę Skolias. Ta, dość nietypowo, postanowiła wykorzystać wiersze Tomasza Różyckiego jako teksty do funkowych dźwięków zespołu. Tak powstał Time For Funk, a było to w 2009 roku. Pięć lat później w końcu wydają płytę, a my jej dumnie patronujemy.

Ci, którzy w zeszłym roku dotrwali do końca urodzin Krakowskiej Sceny Muzycznej na pewno pamiętają magiczny koncert (w półśnie) jakim zespół uraczył najwytrwalszych. Zresztą, nie była to pierwsza nasza koncertowa współpraca, a każda z nich kończyła się czymś cudownym. Dlatego też bez wahania postanowiliśmy skromnie wspomóc promocję wydawnictwa zespołu.

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o teledysku do piosenki Jeżeli to z miłości pochodzącej z nadchodzącego krążka, ale warto go tu przypomnieć.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=wIrbpqQa5OI”]

Oficjalna premiera pełnego albumu pt. Głos Wewnętrzny już ósmego sierpnia. Począwszy od tego dnia płytę (lub pliki) będzie można nabyć na www.skladmuzyczny.pl.

My już słyszeliśmy, więc polecamy i zapraszamy jednocześnie do śledzenia zarówno nadchodzących newsów – będzie wywiad! – jak i fanpage’a zespołu!