Droga Redakcjo! 
Tak dawno nie robiliście żadnego koncertu, że zaczynam powoli zapominać, jak profesjonalnie są one zorganizowane, jak starannie wyselekcjonowane zespoły zapraszacie, sprawiając, że można na Wasze wydarzenia chodzić w ciemno i być pewną, że będzie to świetne wydarzenie. Słowem: jakie to fajne wieczory! Uprzejmie proszę, zróbcie w końcu jakiś koncert!
Z poważaniem, 
Życzliwa Wielbicielka

Nie, nie dostaliśmy takiego listu. A szkoda. Chyba fajnie by było dostać taki list. Zwłaszcza, że moglibyśmy naszej zmartwionej wielbicielce odpisać, że pierwszy w tym roku koncert jest już zaplanowany. Koncert, z wielu dla nas względów, wyjątkowy. Po pierwsze: Pracownia Pod Baranami, bo tam odbędzie się koncert, jest lokalem, z którym nie mieliśmy jeszcze przyjemności współpracować. Po drugie: przy organizacji tegoż koncertu pomagali nam wolontariusze, za co im z tego miejsca serdecznie dziękujemy. Po trzecie: będzie to koncert z muzyką, z którą raczej nie jesteśmy kojarzeni. Nazwa koncertu powinna wszystko wyjaśnić: „Cracow Electronic Boom”. Będzie więc elektronicznie, ale niech Was to nie zmyli, bo każda z występujących kapel – i tutaj dochodzimy do czwartego i najważniejszego powodu stanowiącego o wyjątkowości tego koncertu – ma do zaoferowania coś więcej niż, stereotypowe zresztą, kliknięcie „play” w laptopikach. By Proxy wydało w tym roku świetnie przyjęty album Ecotone i mają na koncie nagrody w T-Mobile Zrób Głośniej i Skoda Auto Muzyka. Peter River to trio, które kilkoma koncertami udowodniło, że wie, co robi na scenie. Patrząc na skład zespołu nie dziwi nas to wcale a wcale. Fors natomiast skutecznie obala granice międzygatunkowe, łącząc broken beat i house z jazzem.

Droga Wielbicielko!
Zapraszamy Cię już piętnastego stycznia do Pracowni Pod Baranami na nasz pierwszy w tym roku koncert. Gdyby w listach dało się umieszczać linki to, klikając tutaj, mogłabyś przeczytać opis wydarzenia.
Pozdrawiamy serdecznie, 

Redakcja KSM

P.S. A zapisując się do naszego newslettera możesz kupić taniej bilet, wiesz?