Dawno nie zaglądaliśmy na portale crowdfundingowe, co? A o tym, że warto nie musimy was chyba przekonywać. Tym razem podbijamy prośbę o wsparcie trzech krakowskich kampanii. Poczytajcie i wysupłajcie parę groszy z portfeli, a raczej z zakamarków kont bankowych.

Zaczniemy od So Flow, bo ich kampania na portalu wspieram.to kończy się już za cztery dni, nie ma więc czasu do stracenia. Można kupić winyle, kompakty, pocztówki, bilety na koncerty, a także… domową pizzę zrobioną przez basistę So Flow. Zespół chce zebrać fundusze na wydanie płyty, a kto słyszał wcześniejsze ich dokonania ten wie, że jest to absolutny majstersztyk i warto się dołozyć. A przy okazji można zagrać w grę.

Wieść gminna niesie co prawda, że Cheap Tobacco już nie są krakowscy, ale co tam, my ich dalej lubimy, więc polecamy sprawdzić, co oferują za dorzucenie się do skarbonki, której zawartość wykorzystają na nagranie drugiego albumu. Kampania jest tutaj i trwa jeszcze przez tydzień.

A na koniec nieco inna historia. Jeżeli znacie ekipę Gadabit to wiecie, że od pięciu lat organizują oni jedyną w swoim rodzaju imprezę – Gadafest. Jest to niecodzienne połączenie muzyki, sztuki, tańca, kultury fizycznej i rozrywki. W tym roku ponownie odbędzie się w Miechowie (18-19.08), a tutaj możecie zobaczyć co organizatorzy oferują wam w zamian za skromną pomoc.