Kolejnym wystawcą targu podczas konferencji Tak Brzmi Miasto, którego chcieliśmy Wam przybliżyć, jest Akademia Multi Art – Szkoła Filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu. AMA specjalizuje się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej oraz kreatywnej produkcji filmowej. Zajmą oni stoisko na naszym targu oraz pomogą w rejestracji video konferencji, za co dziękujemy.

W Akademii Multi Art wykładają wyłącznie zawodowi filmowcy oraz doświadczeni wykładowcy innych uczelni polskich i zagranicznych. Zajęcia praktyczne i teoretyczne realizowane są na poszczególnych kierunkach, kursach i warsztatach. Stała kadra wykładowców AMA to zespół kilkudziesięciu osób związanych bezpośrednio z branżą filmową i multimedialną, uznani filmowcy, technolodzy i technicy filmowi, aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, producenci, aktorzy, specjaliści od efektów specjalnych VFX, montażyści i dźwiękowcy, oświetlacze i asystenci filmowi, teoretycy filmu i sztuki.

11044497_898194353557007_7483700939358679011_nAbsolwenci Akademii Multi Art studiują dalej w szkołach filmowych w Łodzi, Katowicach, Bombaju, Londynie, Warszawie. Pracują we własnych firmach producenckich, agencjach reklamowych i dla stacji telewizyjnych. Niektórym udaje się debiutować filmami fabularnymi.

Motto Akademii Multi Art to: powołanie i zawód. Zdobycie praktycznych umiejętności i zrozumienie celu. To wszystko w nowoczesnych uwarunkowaniach, w technologiach przyszłości.

Jeżeli przekonał Was powyższy opis i jesteście zainteresowani nauką w AMA, to powinniście wiedzieć, że właśnie trwają zapisy na kilka kierunków. Oto one:

Produkcja Filmowa
Kierunek przygotowuje do pracy producenta filmowego w sposób kreacyjny, dając umiejętności organizacji produkcji filmowej. Rekrutacja trwa do: 05.11.2015.

11698805_957151350994640_7990117227233474199_oPodyplomowy Kierunek Operatorski (semestr)
Jednosemestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawansowanym do kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operatorskiej. Rekrutacja trwa do 12.11.2015.

Podyplomowy Kierunek Reżyserski (1 rok)
Zaawansowany, roczny kurs polegający na indywidualnej pracy nad realizacją filmu w profesjonalnych warunkach, mistrzowskich konsultacjach z uznanymi autorytetami reżyserskimi oraz na obowiązkowej, indywidualnej praktyce w filmowych firmach produkcyjnych, stacjach TV. Rekrutacja trwa do: 05.11.2015.

Zaawansowany Kurs Filmowy
Jest to przygotowanie do samodzielnych realizacji video, realizacji filmów okolicznościowych, zleceń o charakterze reklamowym i dokumentalnym, może także być podstawą do dalszej nauki w AMA lub innych szkołach filmowych. Rekrutacja trwa do: 20.11.2015.

Więcej informacji znajdziecie oczywiście na stronie internetowej AMA lub ich fanpejdżu. I, oczywiście, już w najbliższy weekend w Forum Przestrzenie!