Wiadomo, że na koncerty nie chodzi się dla samej muzyki. Chodzi się jeszcze po to, by wygrać fajne nagrody. Przygotowaliśmy więc dla Was małe co nieco. Może nie jest to kumulacja na piętnaście milionów, ale kilka zgrabnych fantów można zgarnąć.

LICYTACJA

Nie jest to konkurs sensu stricto, ale na pewno niezła gratka. Licytujemy kilka fajnych rzeczy od sponsorów, po to, by dochód przeznaczyć na organizację koncertu. Sama licytacja teoretycznie nie jest niczym atrakcyjnym, ALE… od złotówki? Z progiem co złotówkę? No! Sami przyznacie, że jest nieźle. Licytacja będzie ogłoszona i prowadzona na profilu facebookowym KSM. Start licytacji – 3.06. Koniec PRZED urodzinami, ale… nie powiemy kiedy 🙂 Poinformujemy o tym godzinę przed końcem. Bądźcie czujni!

Przedmiot licytacji:

KONKURS DLA POSIADACZY OPASEK Z POZIOMU 2

Wystarczy być posiadaczem żółtej opaski (poziom 2 – 25 PLN) o odpowiednim numerze. Każdego dnia w trakcie koncertu wybieramy numery, które wygrywają.

Oczywiście, nie może być za łatwo. Jest konkurs, więc są i zasady. Oto one:
1. Żeby odebrać nagrodę, trzeba stawić się po nią osobiście na scenie w dniu koncertu.
2. Jeśli zostaniesz wybrany danego dnia, nie bierzesz udziału w konkursach w pozostałe dni,
3. …chyba, że zakupiłeś bilet w przedsprzedaży, w opisie którego twierdzimy inaczej 🙂

PULA NAGRÓD

Wzmacniacz gitarowy Fender MUSTANG I v2 prosto od… tak, zgadliście, firmy FENDER. Sprzęt normalnie do kupienia w Składzie Muzycznym, wyjątkowo trafia do puli nagród 🙂

Fender Mustang I v2

Efekt gitarowy MXR Carbon Copy (delay) z podpisami muzyków z In Flames. Od Music Dealer. Mniam!

MXR Carbon Copy z autografami In Flames od Music DealerMXR Carbon Copy z autografami In Flames od Music Dealer

Kolejna nagroda to Plug Force, najnowszy tablet od Plug. Pełna specyfikacja tabletu -> http://tabletyplug.pl/produkty/tablety/plug-force/

Plug Force Plug Force

Kolejne, drobniejsze nieco, ale równie fajne nagrody do rozdania. Gratka dla gitarzystów/basistów – Pasy Liszko, sztuk 10.

Pasy Liszko

DODATKOWY KONKURS PRZEDSPRZEDAŻOWY

Konkurs przedsprzedażowy prowadzony jest osobno dla fanów, osobno dla muzyków. Żeby wziąć w nim udział, należy kupić bilet POZIOMU 2 w PRZEDSPRZEDAŻY, czyli via EKOBILET ->

Nagrody są DODATKOWE w stosunku do konkursu podstawowego i są przyznawane wybranym nabywcom biletów POZIOMU 2 w PRZEDSPRZEDAŻY. Dokładny opis wszystkich bonusów dodawanych do biletów tutaj -> OPIS BONUSÓW.

PULA NAGRÓD PRZEDSPRZEDAŻOWYCH DLA FANÓW

Pula nagród dla fanów w konkursie przedsprzedażowym to tak naprawdę pula biletów do lokali partnerskich.

W sumie biletów jest 200, a 2 z nich wyglądają o tak 🙂 Są to bilety na Richiego Kotzena, który zagra w Lizard King 28.06.2013.

Darmowy bilet na koncert Richiego Kotzena

PULA NAGRÓD PRZEDSPRZEDAŻOWYCH DLA MUZYKÓW

d'Addario EXL 110 od Music Dealer
Music Dealer podarował nam 100 kompletów strun D’Addario EXL 110 – rozdamy je muzykom, którzy kupią odpowiedni bilet -> OPIS BONUSÓW.

Foto Visual Listening
Dodatkowe nagrody to realizacja klipu  wideo oraz sesja fotograficzna  (koncertowa) ufundowane przez dziewczyny z Visual Listening. Jeśli chcecie obejrzeć, co takiego zrealizowały do tej pory, zapraszamy na https://www.facebook.com/visuallistening. Jeśli chcecie obejrzeć zdjęcia z koncertów, wystarczy wejść do naszej galerii.
Sesja video i foto nie jest losowana. Posiadacze odpowiednich biletów chcący wziąć udział w konkursie przy wejściu na imprezę zostawiają nazwę zespołu + nr opaski. Dziewczyny same wybiorą sobie kandydata 🙂 (albo i nie, jeśli stwierdzą, że nikt ciekawy się nie zgłosił).