Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/960526054105983

Marcowe „Współbrzmienia” to spotkanie z jazzem. Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu ROMAN BARDUN TRIO kierowanego przez ukraińskiego pianistę jazzowego Romana Barduna. Podczas koncertu usłyszymy głównie autorskie kompozycje. Temu świetnemu muzykowi towarzyszyć będą Vasyl Kobil na kontrabasii oraz Frank Parker na perkusji.

ROMAN BARDUN TRIO
6 marca (wtorek)
g. 19.00
Sala Kominkowa
Centrum Kultury „Dworek Białoprandicki”
ul. Papiernicza 2
Bilety – 15 zł
(sprzedaż: kasa Dworku oraz ekobilet.pl)
https://ekobilet.pl/centrum-kultury-dworek-bialopradnicki/wspolbrzmienia-roman-bardun-trio-23308/244208-bilety-na-koncert

ROMAN BARDUN – ukraiński pianista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Występował na wielu scenach koncertowych, głównie w Europie i USA. Niektóre z nich to legendarny klub Vortex w Londynie w ramach London Jazz Festival, jednego z największych festiwali jazzowych w Europie. Roman grał także np. w Bird Recital Hall na Uniwersytecie Louisville w stanie Kentucky na jednej scenie ze swoim mentorem, właścicielem Grammy, Billem Charlapem. Współpracował także z polskimi muzykami śp. Januszem Muniakiem, Mateuszem Smoczyńskim, Piotrem Rodowiczem.

Skład zespołu:
Roman Bardun – fortepian
Vasyl Kobil – kontrabas
Frank Parker – perkusja