Skład Zespołu:

Katarzyna Stanek - wokal
Maciek Piotrowicz - gitara
Krzysztof Guc - gitara
Łukasz Wolk - bass
Marcin Kmak - perkusja

Dodatkowe informacje:

Zespół powstał końcem roku 2008 z inicjatywy 3 przyjaciół muzyków formujących się w kapele WalkMan TRIO. Przez 2009 rok sukcesywnie zaznaczali swoją obecność na lokalnej scenie. Zmiany nadeszły na przełomie roku 2009 i 2010 kiedy to udane TRIO zdecydowało sformować cały zespół.

W lutym 2010r w pełnym składzie rozpoczął koncertowanie we wszystkich lokalnych klubach gromadząc na około siebie oddany

ch fanów. W połowie roku 2010 uformował się obecny skład zespołu.

Rok 2011 jest bardzo ważny dla zespołu. WalkMan z autorskim materiałem rozpoczął koncertowanie w renomowanych klubach oraz imprezach plenerowych poza lokalną sceną. Nabierając rozpędu grupa pokazała się w produkcjach telewizyjnych. Zmobilizowany do dalszego działania zespół skupił się na szlifowaniu swojego warsztatu, czego uwieńczeniem było nagranie demo.

Obecnie posiadając w swoim repertuarze kilkanaście autorskich utworów z tekstami w języku polskim i niepowtarzalnym brzmieniu rockowym.
WalkMan promuje swoją muzykę biorąc udział na festiwalach w całym kraju, poprzez rozgłośnie radiowe i portale społecznościowe.

Celem zespołu WalkMan jest dalsza promocja naszej muzyki, nawiązanie współpracy z profesjonalną wytwórnią muzyczną, nagranie płyty na światowym poziomie i w efekcie zaistnienie na arenie Między-narodowej.

Klipy Video:
Brak plików Video.
Galeria fotografii:
Najbliższe Koncerty:
Brak koncertów zespołu w najbliższym czasie.
Archiwum Koncertów:
Archiwum koncertów jest puste.
Płyty:
Nie dodano płyt.

Komentarze

Powered by Facebook Comments