Skład zespołu:
Ryszard Krupa – gitara Andrzej Knapp – gitara Andrzej Ryba Gniazdowski – wokal Tomek Kluźniak – gitara basowa Robert Kucharski – perkusja

VooDoo to założony w 1984 roku zespół heavy metalowy mogący pochwalić się wyjątkowo bogatą historią. W 1986 roku wzięli udział w katowickiej Metalmanii i nagrali swoją pierwszą płytę Heavy Metal VooDoo, wydaną rok później przez wytwórnię Pronit w ilości 30 tysięcy egzemplarzy i reedytowaną w roku 2013 pod patronatem Oldschool Metal Maniac. Wzięli udział w licznych festiwalach, m.in. w Jarocinie, Metalmanii i Międzynarodowym Festiwalu Top Music. Ich dorobek to teledyski do utworów Dzikie lustra i Maszyn wrzask, które ukazały się kolejno na antenach telewizji regionalnych TVP Katowice i TVP Kraków. Zawieszona w 1990 roku działalność zespołu została wznowiona po osiemnastu latach. Koncertowali z zespołami, takimi jak: Dżem, Jaguar, Vader, Dragon, czy Alaska. Na swoim koncie oprócz występów na terenie kraju, mają także trasy zagraniczne. Na ich temat rozpisywano się, m.in. w magazynach Heavy Metal Pages, czy Metal Hammer.

VooDoo to kombinacja ciężkich, ale melodyjnych dźwięków, którymi miłośnicy Iron Maiden i zespołów o podobnej stylistyce muzycznej z pewnością nie pogardzą.