Skład Zespołu:

KaNeK Pe - Pe WojciU T.ON.A

Dodatkowe informacje:

Na początku czerwca 2010 roku, podczas "bankietu" na Placu Szczepańskim w Krakowie, doszło do spotkania kilku osób, które stało się miejscem i datą narodzin nowego i muzycznie ekscentrycznego tworu.
Zalążek, zaszczepiony mieszanką inspiracji i indywidualnych doświadczeń oraz odmiennych stanów świadomości i sposobów postrzegania muzyki, rozwijał się i dorastał, regularnie dokarmiany siłą i poświęce

niem czterech zapaleńców.
6 miesięcy owych kuracji, podczas prób na Ujastku w Nowej Hucie - jakimś zbiegiem okoliczności - dokładnie w budynku Szkoły Rodzenia ;), wydało na świat 3 utwory: Biżuterię, KRK i Płomienie.
Przybliżając ich strukturę i analizując, można określić je jako spójne połączenie zwojów słów i dźwięków, nacierających na słuchacza według zamierzonego planu, aby raz naładować go mocą pozytywnego przekazu a drugim razem poruszyć i skłonić do przemyśleń.
Fala dźwięków, okraszona obrazem gestów i emocji frontmana - również DJ-a i MC, ale przede wszystkim artysty-ekscentryka, alternatywnego obserwatora świata i demiurga - jest próbą ukazania doświadczeń i odczuć jako teatru, w którym każdy utwór jest inną mieszanką stylów i jednocześnie starannie dobranym przekazem treści.

Klipy Video:
Brak plików Video.
Galeria fotografii:
Najbliższe Koncerty:
Brak koncertów zespołu w najbliższym czasie.
Archiwum Koncertów:

6 maja 2013 20:00
Free Culture Jam Sessions: Tissue + Tony Bitu + Terra Bite

23 kwietnia 2013 19:00
Emergenza Festival – II runda

Płyty:
Nie dodano płyt.

Komentarze

Powered by Facebook Comments