Skład Zespołu:

Zuzanna Skolias – wokal
Daniel Sroka – klawisze
Jacek Szwed – gitara
Krzysztof Ogórek – bas
Szymon Fortuna – perkusja
Adam Leśniak - perkusjonalia
Tomasz Hernik - instrumenty dęte

Dodatkowe informacje:

Time For Funk to fuzja energetycznych funkowych brzmień autorstwa klawiszowca – Daniela Sroki, gitarzysty – Jacka Szweda, basisty – Krzysztofa Ogórka, perkusisty – Szymona Fortuny oraz zaskakujących, bogatych w niezwykłe subtelności, pomysłów wokalnych Zuzanny Skolias.

Zespół powstał w 2009 roku. Instrumentalna bocheńska formacja Czas na Funk zaprosiła do współpracy Zuzannę Skolias, wokalistkę pochodzącą z Krakowa. Od tego czasu skład zespołu nieco się zmienił, jednak próby, nagrania i muzyczne spotkania nadal odbywają się w Bochni, w studiu Daniela Sroki.Wokalistka, z wykształcenia klasyczna kontrabasistka (PSM II st, Kraków) i aktorka (PWST, Kraków), poza TFF, jest związana z takimi muzycznymi projektami, jak Orkiestra Bohatera czy Sad Ass Trio, a także z teatrami (m. in. Teatr STU i Stary Teatr w Krakowie).

Od lat śpiewa, bierze udział w nagraniach płytowych i koncertach.
Daniel Sroka, jeden z założycieli zespołu, główny kompozytor i klawiszowiec TFF, przez wiele lat mieszkał w Nowym Jorku, gdzie pracował w rozgłośni WRKL 910 jako prowadzący i autor programów muzycznych. Jest absolwentem inżynierii dźwięku w Institute of Audio Research.
Perkusista Szymon Fortuna, absolwent Middlesex University w Londynie na wydziale muzyki jazzowej, poza TFF gra w międzynarodowych jazzowych składach, m. in. w The Groove Syndicate.
Krzysztof Ogórek, basista, tajniki gry na basie zgłębiał na warsztatach u Wojtka Pilichowskiego. Koncertuje także z Sądeckim Chórem Gospel i zespołem SPEEDCONTROL.
Jacek Szwed, gitarzysta TFF, od lat gra w znanej bocheńskiej kapeli Chee-Psy i współpracuje z Mirkiem Szpilką. Współpracował także z zespołami 4szmery, HalioBand, Carter’s Needle, Bartbass.Jako materiał do stworzenia funkowych piosenek posłużyły Zuzannie Skolias wiersze Tomasza Różyckiego – Opolanina, laureata Nagrody Kościelskich, jednego z najciekawszych współczesnych polskich poetów.Funkowy groove, charyzmatyczny wokal i piękne, nieoczywiste teksty – oto czego możecie spodziewać się po Time For Funk.

Klipy Video:
Galeria fotografii:
Najbliższe Koncerty:
Brak koncertów zespołu w najbliższym czasie.
Archiwum Koncertów:

14 sierpnia 2015 20:00
FestGranie: Time For Funk

5 listopada 2014 20:00
GŁOS WEWNĘTRZNY: Time For Funk + Kapelanka

14 czerwca 2013 20:00
2. urodziny Krakowskiej Sceny Muzycznej!

Płyty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments