Skład Zespołu:

Sudi - wokal
Dugi - wokal
Sumo - gitara
Stożek - gitara
Lasek - bas
Tekla - perkusja

Dodatkowe informacje:

Dealer to krakowski zespół, którego twórczość oscyluję wokół gatunków hardcore-punk/groove metal urozmaiconych o elementy rapu. Polskimi, szczerymi do bólu tekstami staramy się oddać otaczającą nas szarą rzeczywistość, która to nie jednokrotnie staje się codzienną walką o przetrwanie.
Wspólne granie rozpoczęliśmy w 2000 roku. Lokalną popularność przyniosły nam niezwykle żywiołowe koncerty, które d

o dzisiaj są wizytówką grupy.
W 2010 roku nakładem niezależnej wytwórni płytowej Spook Records ukazała się nasza pierwsza płyta długogrająca pt. „Degradacja”. Krążek zawierający dwanaście utworów przypadł do gustu sporemu gronu odbiorców, natomiast wśród różnego rodzaju krytyków i recenzentów jawił się jako pierwsza polska płyta gatunku rapcore, którą śmiało można prezentować ludziom słuchającym cięższych dźwięków jak i kolegom z zagranicy.
Po wydaniu płyty rozpoczęliśmy pracę nad nowym materiałem, którego brzmienie oraz stylistyka różnią się nieco od tego z „Degradacji”. Efektem wspomnianych działań jest EPka, którą za darmo można pobrać z naszej strony internetowej. Płyta zawiera trzy nowe utwory zarejestrowane w listopadzie 2011 roku w pod tarnowskim Raven Studio. Za realizację i miks materiału odpowiada Krzysztof „Flipper” Krupa, natomiast masterem całości zajął się nowojorski producent Don Fury. EPka ukazuję nowe muzyczne oblicze zespołu i jest zapowiedzią płyty, na którą już teraz gotowy jest niemal cały materiał. Obecnie staramy się jak najwięcej koncertować oraz poszukujemy wydawcy.

Klipy Video:
Galeria fotografii:
Najbliższe Koncerty:
Brak koncertów zespołu w najbliższym czasie.
Archiwum Koncertów:

20 stycznia 2017 18:00
Dealer + Mastemey +Whorehouse

19 marca 2015 20:00
LIPALI + DEALER

30 lipca 2014 19:00
SIBERIAN MEAT GRINDER, Dealer, Tester Gier

Płyty:

Komentarze

Powered by Facebook Comments