Pochodzący z Krakowa, hard’n’rollowy Heart Attack zakończył nagrania drugiej płyty. Zespół po wydaniu debiutanckiego albumu Polaris dał się poznać od strony wyjątkowo energetycznych koncertów m.in. z Decapitated, Virgin Snatch, Frontside, Blindead  i ma na swoim koncie już ponad 160 występów w całej Polsce. Jak mówią o sobie muzycy –Heart Attack to „Grupa dźwiękowo-poetycka łącząca wytrwale wdzięk Johnny’ego Casha z nostalgią Pantery + lekką nutką dekadencji…”

Materiał na nową płytę zatytułowaną Focus został nagrany w kilkanaście tygodni pod okiem Michała “Magic Mike’a” Pijochy w RedShift Studio. Miksem i masteringiem zajął się Kovy, współodpowiedzialny za pierwszą płytę.

Na Focus trafiło 9 nowych autorskich utworów Heart Attack. Gościnnie w jednym utworze wystąpił Grzegorz “Grysik” Bryła z Virgin Snatch.

Tak prezentuje się tracklista albumu:

1. Focus
2. Czas nowego życia
3. W mojej głowie
4. Klepsydra
5. Jestem wszystkim!
6. Tu i teraz
7. Ciemna strona
8. Ruchy ziemi
9. Przepowiednia półcienia

Tak wydanie nowej płyty komentuje Paweł “Hevi” Szostak, perkusista zespołu: „Jesteśmy dojrzalsi, i bardziej doświadczeni, pchamy wózek z metalem po naszemu. Mamy tu i szybkie thrashowe tempa, jak i kilka prawie stonerowych numerów, a wszystko podlane tekstami w języku polskim”.

Pierwszego utworu z płyty, zatytułowanego W Mojej Głowie można posłuchać tutaj:

www.youtube.com/watch?v=9vQhIwmhqPs

Więcej informacji: www.facebook.com/HeartAttackOnline